MKP Szczecinek mimo niepowodzeń nadal liderem

  • KW
  • 2016-04-12 13:54:23
MKP Szczecinek mimo niepowodzeń nadal liderem
  • Foto: TV Gawex

Miejski Klub Piłkarski Szczecinek nie ma ostatnio dobrej passy. Po znakomitej rudzie jesiennej, kiedy to szczecinecki klub wygrywał mecz za meczem, teraz przyszedł regres formy. W niedzielę (10.04) podopieczni trenera Węglowskiego ulegli na własnym stadionie 0:2 ostatniej drużynie w tabeli, Wiekowiance Wiekowo.

Mecz, z wydawało się najsłabszą drużyną w lidze, Wiekowianką Wiekowo, miał być przełamaniem trzech meczy bez zwycięstwa, w tym dwóch porażek. Wydawało się, że jest do tego idealna okazja, gdyż drużyna z Wiekowa przegrała z MKP Szczecinek w pierwszej rundzie aż 0:6. Niestety, teraz sytuacje się odwróciły, a piłkarze ze Szczecinka schodzili z boiska jako przegrani.

MKP Szczecinek od samego początku sezonu prezentował imponującą formę. Mało kto spodziewał się, że po rozegraniu całej rundy jesiennej, zespół będzie na pierwszym miejscu w tabeli IV Ligi Zachodniopomorskiej. To wszystko spowodowało, że oczekiwania zwiżzane z występami drużyny w rundzie rewanżowej były bardzo wysokie. Jednak mimo słabego rozpoczęcia rundy rewanżowej, MKP Szczecinek nadal utrzymuje pozycję lidera tabeli IV ligi. Zgodnie z zasadą, że apetyt rośnie w miarę jedzenia, po świetnych występach jesienią, kibice i sami piłkarze liczą na to, że uda im się grać równie dobrze i wywalczyć upragniony awans. Miejmy nadzieję, że już przy najbliższej okazji podopieczni Zbigniewa Węglowskiego przełamią się i zdobędą 3 punkty.

Relacja z meczu dzisiaj (12.04) w TV GAWEX. Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: