Schronisko dla zwierząt w Szczecinku wzorcowo prowadzone!

  • KW
  • 2016-04-12 07:56:29
Schronisko dla zwierząt w Szczecinku wzorcowo prowadzone!
  • Foto: TV Gawex

Schronisko w Szczecinku jest schroniskiem wzorcowym - to ustna opinia lekarzy weterynarii Głównego Inspektoratu Weterynarii po kontroli, która odbyła się 7 kwietnia 2016 roku. Tym samym szczecinecka placówka jest wzorem do naśladowania dla innych schronisk dla zwierząt w Polsce.

To ustna opinia lekarzy weterynarii z Głównego Inspektoratu Weterynarii po oględzinach naszego schroniska w dniu 7 kwietnia. Opinia ustna, gdyż nie była to kontrola schroniska - kontrola dotyczyła Powiatowego Lekarza Weterynarii i jego nadzoru nad schroniskiem - informuje Danuta Kadela, kierownik Schroniska w Szczecinku. W placówce sprawdzono infrastrukturę pod kątem zgodności z Rozporządzeniem MRiRW i UoZ. Została sprawdzona ewidencja zwierząt papierowa i elektroniczna, dokumentacja lekarska, dokumentacja związana z przychodem i rozchodem UPPZ kat. III, dokumentacja przychodu i rozchodu karmy gotowej, program deratyzacji, program dezynfekcji oraz wszelkie inne procedury schroniskowe. Po analizie dokumentacji uznano szczecineckie schronisko za wzorcowo prowadzone.

Tegoroczna wizytacja stale potwierdza opinię Głównego Lekarza Weterynarii z 2013 roku, który uznał wówczas Schronisko w Szczecinku za najlepsze w Polsce. Jesteśmy najlepsi, potwierdzi to każda kontrola, każde oględziny i każda wizytacja. Zapraszamy wszystkich do naszego schroniska, zobaczyć jak powinno się dbać o zwierzęta i jak prawidłowo prowadzić schronisko dla zwierząt - podsumowuje D. Kadela.

Komentarze (1)

2016-04-12 11:11

Brawo

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: