Grom Turowo mistrzem regionu

  • Redakcja TV Gawex
  • 2016-04-09 22:09:07
Grom Turowo mistrzem regionu
  • Foto: Grom Turowo

Turowo po raz kolejny udowadnia, że ciężka praca na treningach GKS GROM Turowo procentuje. Zarówno Gimnazjum jak i Szkoła Podstawowa awansowały do półfinałów województwa.

Gimnazjum Turowo w meczu finałowym 6 kwietnia 2016 w Koszalinie pokonało po dogrywce 39:32 Gimnazjum nr 6 z Koszalina i zdobyło złote medale Regionu A województwa zachodniopomorskiego.

Turowo reprezentowało pięć zawodniczek, które zdobyły swoje umiejętności pod okiem Marcina Pietrzaka w naszym Klubie. W meczu finałowym dziewczęta zagrały „gołą” piątką i bez trenera  w składzie:  Karolina Szewczyk (kapitan), Magdalena Kononowicz, Anna Wit, Martyna Mincewicz, Katarzyna Smółka.

Dwa tygodnie wcześniej 22 marca „podstawówka” w Turowie, zdobyła awans i srebro Regionu A. Grę opierając na zawodniczkach GROMu, uległa jedynie Koszalinowi, prowadzonemu przez doświadczoną trenerkę Helenę Pacynko, posiadając w składzie zawodniczki KSKK trenera Zbyszka Pietrzaka.

Szóstoklasistki Turowa na co dzień trenujące pod okiem Marcina Gurtatowskiego: Alicja Zelmanowska, Narina Tiede, Eliza Tomaszewska, Julia i Martyna Sobolczyk, Joanna Jurak.

Wszystkim koszykarkom gratulujemy i życzymy udanych startów w turniejach półfinałowych.

 Info: Grom Turowo

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: