Finał Wojewódzki XVI Turnieju 'Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku'

  • Redakcja TV Gawex
  • 2016-04-06 16:13:08
Finał Wojewódzki XVI Turnieju 'Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku'
  • Foto: AP Szczecinek

W imieniu organizatora miło nam poinformować, że Finał Wojewódzki XVI Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” odbędzie się na obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Szczecinku.

Mecze rozegrane będą na Stadionie Miejskim im. Kazimierza Czesława Lisa w Szczecinku oraz na boisku bocznym przy ulicy Piłsudskiego w Szczecinku według następującego harmonogramu:
- 8.04.2016r./piątek/1000 - chłopcy U10 i U12 oraz dziewczęta U12
- 9.04.2016r. /sobota/1000 - chłopcy U8 oraz dziewczęta U8 i U10

Szczecinek będą reprezentowały zespoły:  w kategorii U-8 – Akademia Piłkarska Szczecinek (trener Krzysztof Kutrowski/Piotr Kusiak), U-10 – Akademia Piłkarska Szczecinek (trener Marcin Brzozowski/Szymon Dobrosielski), U-12 Akademia Piłkarska Reissa (Michał Boderek).

Zwycięskie drużyny U-10 i U-12 będą reprezentowały województwo Zachodniopomorskiego w finale ogólnopolskim, który zostanie rozegrany już 2 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie, bezpośrednio przed finałem Pucharu Polski.
Do trwającej właśnie XVI edycji rozgrywek zgłoszonych zostało rekordowe 320 tys. dzieci z całej Polski. Ambasadorem Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” jest napastnik reprezentacji Polski oraz Ajaxu Amsterdam ARKADIUSZ MILIK.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: