Akademia Piłkarska Szczecinek gromi rywali!

• 2016-04-04 11:36:52

10-1, 7-1, 7-2, 4-1 - zwycięstwa w takich rozmiarach zanotowały drużyny Akademii Piłkarskiej Szczecinek w pierwszy weekend kwietnia! Oprócz tego udało się zdobyć trzy punkty w Lidze Wojewódzkiej Trampkarza Starszego. Jedyną porażkę zanotowali trampkarze młodsi, którzy trzy bramki stracili w końcówce spotkania.

Od początku zespół zaatakował przeciwnika (nie tak jak w poprzednich meczach, gdy pierwsze minuty rozgrywał asekuracyjnie) i już w 8 minucie prowadził 1-0 po bramce Karola Jabłońskiego. Po pierwszym kwadransie było już 2-0, a bardzo ładnego gola z rzutu wolnego zdobył Michał Barański. W 30 minucie na 3-0 podwyższył Robert Drzewiński po składnej akcji całego zespołu.

Po przerwie Kacper Czapla w groźnej sytuacji sam na sam sfaulował przeciwnika i sędzia pokazał mu czerwoną kartkę, a z rzutu wolnego Stal zdobyła bramkę. Grając w dziesiątkę trener Krzysztof Siemaszko bardzo dobrze ustawił zespół i przeciwnik  zagroził nam tylko raz. Drużyna grając w osłabieniu od czasu do czasu kontratakowała i jeden z takich kontrataków zakończył się strzeleniem czwartej bramki w 81 minucie przez Drzewińskiego, po dokładnym podaniu od Jabłońskiego.

Cieszę się, że drużyna bez czterech zawodników z podstawowego składu (kontuzje i sprawy rodzinne) w końcu poradziła sobie z groźną Stalą Szczecin, z którą w tym sezonie przegraliśmy już dwa razy. Dzisiaj widać był chęć wygrania i determinację. Jestem zadowolony, że zmiennicy zaprezentowali się z dobrej strony i potwierdzili, że spokojnie mogą walczyć o miejsce w składzie. Bez wątpienia mogę powiedzieć, iż był to najlepszy mecz w tej rundzie w wykonaniu juniorów starszych - podsumował obecny na meczu w Szczecinie trener-koordynator Tadeusz Datta.

Poniżej wyniki spotkań:

LIGA WOJEWÓDZKA JUNIORÓW STARSZYCH A1 - (trener Krzysztof Siemaszko):

Stal Szczecin – AP Szczecinek 1-4 (Robert Drzewiński x2, Karol Jabłoński, Michał Barański)

SKŁAD: Sochalski – Czapla, Frankowski, Mallek ( 55’ Liniewicz), Wojtkiewicz, Górka, Jabłoński , Bednarski, Flis (80’  Krzysztofiak), Barański, Drzewiński.

KOSZALIŃSKA LIGA OKRĘGOWA JUNIORÓW STARSZYCH A1 (GRUPA I)  - (trener Grzegorz Zagierski):

Sad Chwiram – AP Szczecinek 1-7 (Tomasz Dacio x3, Mateusz Paszkowski x2, Konrad Kodz, Dawid Kujszczyk sam.)

KOSZALIŃSKA LIGA OKRĘGOWA JUNIORÓW MŁODSZYCH B1 (GRUPA I)   - (trener Jarosław Kozanecki / Szymon Dobrosielski):

Lech Czaplinek – AP Szczecinek 1-10 (Adrian Superson x3, Jakub Nazarewski x2, Przemysław Trzciński x2, Mateusz Kozłowski x2, Mateusz Cukrowski)

LIGA WOJEWÓDZKA TRAMPKARZY C1 - (trener Krzysztof Kutrowski):

Prawobrzeże Szczecin – AP Szczecinek 1-2 (Jakub Nazarewski, Kacper Obłąkowski)

LIGA WOJEWÓDZKA TRAMPKARZY C2 – (trener Dariusz Mazur / Bartłomiej Szwałek):

Prawobrzeże Szczecin – AP Szczecinek 5-2 (Alan Sokołowski, Jakub Satur)

KOSZALIŃSKA LIGA OKRĘGOWA MŁODZIKÓW D1 (GRUPA I)  – (trener Marcin Korabiusz / Bartłomiej Szwałek):

AP Szczecinek – UKS B-MAX Grzmiąca 7-2 (Kacper Popowniak x3, Markus Gumieniczuk, Daniel Szcześniak, Alan Tebecio, Grzegorz Siwirski)

info: AP Szczecinek