[VIDEO] Burmistrz apeluje o wyciszenie emocji - konferencja w Ratuszu

  • Redakcja TV Gawex
  • 2016-04-01 15:06:09
Materiał wideo: STUDNIÓWKA W ZS nr 1 im. KEN

Nie cichną reperkusje po emisji programu „blisko ludzi” który emitowany był w te święta na antenie TVN24. Dziś w nocy został zniszczony bar w którym ekipa TVN24 nagrywała ujęcia do swojego reportażu. W lokalu wybito szyby i oblano go śmierdzącą cieczą służącą odstraszaniu dzikich zwierząt. Właściciele firmy są wstrząśnięci, a burmistrz apeluje o spokój i wyciszenie emocji. Burmistrz komentuje także sprawę zawieszenia członkostwa w PO przez byłego posła Wiesława Suchowiejko.

Komentarze (3)

jogo 2016-04-01 22:12

zabrakło mi jednoznacznego potępienia takich aktów wandalizmu ze strony ratusza

DS 2016-04-03 15:38

Zastanawia fakt, że do chwili emisji kontrowersyjnego programu dotyczącego naszych lokalnych władz, Burmistrz Miasta miał dobre zdanie(!) o TVN24. Jaki to rodzaj mediów wie każdy myślący niezależnie człowiek. Wszystko było akceptowalne gdy atakowane były mohery, Kukiz, jakiś leśnik wrobiony w "nieleglane" polowania... Cóż, jak widać, czasem potrzeba wstrząsu by przejrzeć na oczy.

KOLO 2016-04-03 21:56

Panie Burmistrzu patrząc na to co dzieje się wokół Pana nasuwa się przynajmniej jedno ludowe przysłowie: Kto mieczem wojuje ten od miecza ginie! "Płacze" Pan w mediach ,że został pomówiony niesprawiedliwie przez opozycję i TVN .To właśnie takie metody stosował Pan bez zażenowania i dowodów od kilku lat w stosunku do ludzi mających odmienne zdanie lub stających Panu na drodze! Wspomnę tylko choćby przegraną przez Pana sprawę o pomówienie o łapówkarstwo w stosunku byłego już dyrektora szpitala! Wreszcie trafiła kosa na kamień! Kto wiatr sieje pioruny zbiera! itd.A wszystko to pasuje jak ulał na Pana rozmiar !

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: