Czerwony Młynek znów zaatakowany, tym razem skutecznie

  • Redakcja TV Gawex
  • 2016-04-01 08:12:05
Czerwony Młynek znów zaatakowany, tym razem skutecznie
  • Foto: TV Gawex

Czerwony Młynek, lunch pub przy ulicy 28 lutego, który wczoraj (31 marca), po raz pierwszy został oblany śmierdzącą, odstraszającą dzikie zwierzęta i klientów cieczą, dziś w nocy został znów zaatakowany. Tym razem jeszcze bardziej skutecznie, bo śmierdząca ciecz znalazła się w środku lokalu.

Jesteśmy nieco przerażeni tymi działaniami, mówi nam Agnieszka Młyńska, współwłaścicielka firmy catering24, która dzierżawi lokal. Już wczoraj podejrzewaliśmy, że oblanie śmierdzącą cieczą lokalu to nie są działania przypadkowego żartownisia lub zwykłego wandala. O tym jakie działanie ma taki preparat  jak trudno o taki specyfik pisaliśmy TU

Dziś w nocy nastąpił kolejny atak na nasz lokal. Zostały wybite szyby, a do środka wrzucono kostki brukowe i butelkę z tą samą śmierdzącą cieczą. Całe zajście widzieli sąsiedzi, który twierdzą, że dokonał tego mężczyzna w ciemnym ubraniu i kapturze jadący na rowerze od strony dworca - mówi pani Agnieszka.

Domniemamy, że cała sprawa może mieć kontekst polityczny i że mężczyzna działał na czyjeś zlecenie. W połowie marca w naszym lokalu reportaż nagrywała stacja TVN24. Dziś wokół zrealizowanego  programu narosło wiele negatywnych emocji, jak widać nawet skrajnych. My jesteśmy apolityczni, nie przynależymy do żadnej opcji,  w kontekście reportażu działaliśmy jako przedsiębiorcy, jeśli ktoś chce wynająć lokal, to proszę - mówi rozgoryczona właścicielka. Dziś, być może ponosimy jakieś koszmarne konsekwencje tamtej decyzji.

 Nad sprawą pracuje szczecinecka policja kryminalna.

Więcej o tej sprawie dziś 1.04 w Echach Dnia

Galeria zdjęć do artykułu

Komentarze (2)

Ciekawe 2016-04-01 15:11

Kamery pewnie skierowane także w inną stronę, nic nie widziały....

kika 2016-04-02 18:48

A moze to zrobił były pracownik ktory nie moze doczekac sie wypłaty. Ludzie czekaja na wypłate miesiacami. Ci własciciele to nie sa dobrzy pracodawcy , ale najlepiej zwalic na poltyke. Nie wierze.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: