Pierwsze zgłoszenia zespołów na tegoroczny Materiafest.

  • Patryk Pancewicz
  • 2016-03-31 13:42:17
Pierwsze zgłoszenia zespołów na tegoroczny Materiafest.
  • Foto: TV Gawex

Modern Day Babylon oraz Trailer Park Sex są pierwszymi potwierdzonymi zespołami, które wystąpią 27 sierpnia podczas kolejnej edycji Materiafest.

Materiafest to odbywający się od kilku lat szczecinecki festiwal muzyczny organizowany przez zespół Materia we współpracy z Samorządową Agencją Promocji i Kultury w Szczecinku. W tym roku w ostatni weekend sierpnia, na terenie przy wieży Bismarcka, odbędzie się już 5 edycja tej imprezy. Co roku podczas jednodniowego eventu w Szczecinku goszczą zespoły metalowe z Polski, a także całej Europy. 

Wczoraj ogłoszono pierwszych wykonawców, którzy w tym roku zagrają swoje koncerty podczas Materiafest. Pierwszym z nich jest czeski zespół Modern Day Babylon, przedstawiciel jednego z podgatunków muzyki metalowej, czyli "djentu". Drugą kapelą, która wystąpi na szczecineckiej scenie będzie Trailer Park Sex. Niemiecka grupa nie szczędzi słuchaczom ciężkich dźwięków, grając muzykę z gatunku metalcore. 

Jak podkreślają organizatorzy na swoim profilu na Facebooku, są to dopiero pierwsi wykonawcy, a prawdziwe "bomby" dopiero przed nami. Już niedługo możemy się więc spodziewać ogłoszenia headlinerów imprezy i bez wątpienia fani metalu nie będą rozczarowani. 

Komentarze (2)

dene 2016-07-04 19:37

ja chce Vader!!!

Wolf 2016-08-26 14:19

Ja Chcę Iron Maiden

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: