[VIDEO] Burmistrz stracił mandat do rządzenia miastem - Poseł Lubczyk po programie 'Blisko Ludzi'

  • Redakcja TV Gawex
  • 2016-03-29 16:28:26
Materiał wideo: MOTOWIZJA

Dzisiaj 29 marca o godz 16:00 w biurze poselskim Nowoczesnej odbyła się krótka konferencja Posła Radosława Lubczyka. Podczas konferencji poseł Lubczyk wyraził swoje ubolewanie dotyczące sposobu w jakim zostało pokazane miasto w programie Blisko Ludzi w TVN 24, a także zaniepokojenie poruszanymi tam tematami.

Po emisji sobotniego programu otrzymałem kilkanaście telefonów od Posłów z całej Polski z zapytaniem "Co tam się u was dzieje?" - mówi poseł Lubczyk Do tej pory Szczecinek był wizytówką  na tle naszego kraju i tak był pokazywany przez ogólnopolskie media. To jest niedopuszczalne aby dochodziło to takich sytuacji, aby Szczecinek tak był szkalowany i pokazywany w takim świetle.

Jeżeli potwierdzą się te zarzuty, o których mowa w programie oraz oskarżenia wobec Burmistrza Raka uważam, że konsekwencje za to powinien ponieść burmistrz miasta. Dzisiaj uważam, że Pan burmistrz Jerzy Hardie Douglas stracił mandat do pełnienia swojej funkcji. Dziś Pan burmistrz powinien podać się dymisji  i powinny być rozpisane nowe wybory samorządowe - mówi na konferencji poseł Lubczyk. Niech mieszkańcy się opowiedzą czy dalej chcą takiej władzy. Jeśli społeczność Szczecinka nagrodzi go jeszcze raz mandatem - to wtedy proszę. 

Zarówno PiS jak  i Platforma Obywatelska chce dziś tego samego, władzy i stanowisk, my oferujemy transparentność i przejrzystość. PiS i Platforma to to samo. Razem dla Szczecinka nie jest dla nas żadną alternatywą bo oni postępują tak samo jak PO, proszę spojrzeć co się dzieje w kraju - mówi Poseł Lubczyk

Komentarze (8)

zdz 2016-03-29 21:43

Panie Lubczyk niech pan nie rzuca kalumnii to PO rządzi w Szczecinku a nie PIS

Jerzy 2016-03-29 22:38

Otrzymałem kilkanaście telefonów od Posłów z całej Polski z zapytaniem "Co tam się u was dzieje?" - mówi poseł Lubczyk...........A to nie wie pan,że w całej Polsce,a szczególnie w Szczecinku,trwa pisowskie polowanie na czarownice?

zniesmaczona 2016-03-29 22:43

Panie Radosławie przede wszystkim jeżeli zwołuje Pan konferencję, to przydało by się do niej przygotować. Brak choćby jednego poprawnie złożonego zdania. W sumie i sensu też nie ma co szukać.. Poseł powinien coś sobą reprezentować, powinien potrafić wysłowić się...

kraszewski 2016-03-29 22:53

Z przykrością patrzę jak ludzie po zetknięciu się z polityką chamieją i zapominają po co do niej poszli. To niestety do pana panie L. i innych, ktorzy zamiast robić coś dobrego robią wszystko by zniszczyć innych i żeby ich racje bez względu na wszystko były na wierzchu. Burmistrz dr.Douglas ma swoje wady ale Jego zalety wielokrotnie je przewyższają, jest najlepszym Burmistrzem jakiego pamiętam a urodziłem się wSzczecinku 68 lat temu i z wyjątkiem okresu studiów /7lat/ z niego nie wyjeżdżałem. Program był zrobiony po chamsku bez możliwości przedstawienia racji 2 strony. Pan Bedka - Kongres Prawicy Polskiej, to wraz z p. Pawłowiczami najbardziej zajadła opozycja w Radzie Miasta. Mają na celu jedynie destrukcję i podbijanie atmosfery nienawiści. Nie wnoszą nic konstruktywnego, wszystko opluwają . Jestem zniesmaczony ze Pan poseł zamiast wystąpić w roli pomocnego mentora sam eskaluje konflikt. Wątpię czy Pan na tym coś ugra a ludzie Panu tego nie zapomną przy następnych wyborach. Burmistrz i jego ekipa wyjdzie z tej qasi afery z twarzą a ci co się z tego opluwania Miasta przed cała polską cieszą niech się nie cieszą za wcześnie

.Nowotworowa 2016-03-30 07:41

Lubczyk wyśmiał wszystkie opcje polityczne i ruch społeczny RdS, co ma w zamian? Kredyt we frankach proponowany przez swojego lidera? Tracę szacunek do tego kolesia.

babcia 2016-03-30 08:44

Już Lubczyk zaczyna pluć jadem, a jeszcze niedawno pozował z Panią Poseł do zdjęć i zapowiadali że będą wspólnie dbać o interesy miasta. To proszę bardzo... zadbajcie!

Zofia 2016-03-31 14:55

Co prawda to prawda .Popieram babcię !

prawoslawna 2016-03-31 16:55

i jak milo popatrzec jak wszystko zaczyna wychodzic na jaw