Wiceburmistrz nie przyznaje się do zarzucanych mu czynów. Oświadczenie rzecznika

  • Redakcja TV Gawex
  • 2016-03-25 16:05:34
Wiceburmistrz nie przyznaje się do zarzucanych mu czynów. Oświadczenie rzecznika
  • Foto: TV Gawex

W związku z upublicznieniem komunikatu Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku dotyczącego zarzutów postawionych szczecineckim urzędnikom w tym wiceburmistrzowi. Poprosiliśmy rzecznika UM o oświadczenie w tej sprawie. Poniżej publikujemy jego treść.

W związku z postawionym Zastępcy Burmistrza Szczecinka zarzutem próby wyłudzenia pieniędzy z Powiatowego Urzędu Pracy, informujemy, że Pan Burmistrz – Daniel Rak –  złożył w tej sprawie dzisiaj stosowne wyjaśnienia i nie przyznaje się postawionych mu zarzutów. Na tym etapie toczącego się postępowania wyjaśniającego, nie będziemy udzielali komentarzy w tej sprawie. 

Tomasz Czuk, rzecznik UM w Szczecinku.

Komentarze (14)

redaktor 2016-03-25 16:24

Nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka.

kraszewski 2016-03-25 18:06

na zamowienie pisu terry i innych lokalnych ekstremistow ziobro i kamiński zaczynają realizować idee prezesa - niszczyć wszystko co osiągęła platforma

kotowiec 2016-03-25 19:08

Panie Kraszewski, że tak dopytam, a co takiego osiągnęła platforma poza nabijaniem sobie kabzy, aferami, podwyższonymi podatkami i roztrwonieniem całego majątku narodowego? Proszę mi objawić ten dobrobyt, który wypracowali bo ja nijak zauważyć go nie mogę i chyba nie tylko ja skoro przegrali wybory prezydenckie i parlamentarne.

perkoz 2016-03-25 20:25

Smutek widzę wielki !

gość 2016-03-25 20:36

Kto sieje wiatr - zbiera burze...

Ja 2016-03-25 20:38

No cóż nieścisłości co do liczby osób na szkoleniach i ich wieku były. Widziałam dyskusje na radzie miasta. Pytanie dlaczego za to akurat odpowiada vice burmistrz.

xyz 2016-03-25 22:00

Stara zasada recydywisty mówi jasno - nawet jakby cię za rękę złapali, to mów, że to nie twoja.

jakostobedzie 2016-03-26 11:33

PIS CZY MOŻE JEDNAK PO ? CZAS POKAŻE. CO MOŻNA BYŁO ZNISZCZYĆ PLATFORMA JUŻ ZNISZCZYŁA.TAK WIĘC TEN PIS I EKSTREMIŚCI NIE MAJĄ ZA DUŻO DO ROBOTY, PANIE KRASZEWSKI.

reporter. 2016-03-26 13:31

Uciekającego chyłkiem przed reporterem ,znanego z arogancji gburmistrza BEZCENNE

AlexAlex 2016-03-26 14:51

Zniszczyć ludziom wizerunek, obrzucić ich g... rozgłaszać oszczerstwa i pisać pod pseudonimem do wszystkich mediów - typowe działania opozycji w tym mieście. A potem w niedzielę do kościoła......

prawnik 2016-03-26 15:47

Sprawa sądowa będzie się ciągnęła latami, a wizerunek nie tak łatwo będzie odbudować.

Łukasz 2016-03-27 08:10

Z tego co widzę powinny być inne zarzuty. Dowody przedstawione w programie w tvn mówią jasno że ten człowiek powinien iść siedzieć...

:( 2016-03-27 19:41

szkolenie z języka angielskiego urzędników UM hahaha! Pieniądze w błoto a tępaki nadal angielskim nie władają. Byłam świadkiem jak cudzoziemiec chciał zasięgnąć informacji w UM. I bajek bym nie opowiadała jak bym tego na własne oczy i uszy nie słyszała: excuse me mmmmmmm, dont' wory hmmmmmmmm. Tragedia, śmiech a zarazem poniżenie. Niejedna szczecinecka firma stara się o tą refundację, a dostaje ją Urząd Miasta marnując, gdyż po szkoleniu stopień zaawansowania jest na poziomie przedszkolnym. Porażka Szczecinek, porażka !

obywatel Szczecinka 2016-03-28 20:57

Chyba już czas na referendum odnośnie odwołanie tatusia Jakubka I Danielka