Świąteczny Koncert Charytatywny dla Narii Tomkowicz

  • Redakcja TV Gawex
  • 2016-03-24 09:58:36
Świąteczny Koncert Charytatywny dla Narii Tomkowicz
  • Foto: TV Gawex

Młoda mieszkanka Szczecinka potrzebuje pomocy. Na rzecz chorej Narii Tomkowicz odbywają się w mieście różne imprezy charytatywne mające na celu zgromadzenie funduszy potrzebnych na jej leczenie . Tym razem mamy przyjemność zaprosić Państwa na Świąteczny Koncert Charytatywny w kościele p.w. Św. Rozalii z Palermo w Szczecinku.

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7  wraz z Parafią p.w. Świętej Rozalii z Palermo w Szczecinku mają przyjemność zaprosić mieszkańców Szczecinka i okolic na charytatywny koncert pieśni religijnych, który odbędzie się w niedzielę, 3 kwietnia 2016 roku o godzinie 16.45 w kościele p.w. Św. Rozalii z Palermo w Szczecinku.

Podczas koncertu zostanie przeprowadzona zbiórka datków do puszek na leczenie Narii Tomkowicz, 14-letniej mieszkanki Szczecinka zmagającej się z chorobą nowotworową.

Koncert upamiętni jednocześnie rocznicę śmierci św. Jana Pawła II. Po występie uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 7 dostępne będą tomiki poetyckie związane z życiem śp. Ojca Świętego, napisane i zilustrowane przez dzieci.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: