Malowanie, czesanie i gotowanie, czyli drugoklasiści z wizytą w ZS nr 2 im. Księcia Warcisława IV

  • KW
  • 2016-03-22 14:42:37
Malowanie, czesanie i gotowanie, czyli drugoklasiści z wizytą w ZS nr 2 im. Księcia Warcisława IV
  • Foto: TV Gawex

W ciekawych zajęciach wzięli udział uczniowie drugiej klasy Szkoły Podstawowej nr 6 w Szczecinku. Odwiedzili oni swoich starszych kolegów i koleżanki z Zespołu Szkół nr 2 im. Księcia Warcisława IV i najpierw poddali się małej metamorfozie, a następnie wspólnie przygotowali pyszne, drugie śniadanie.

To już kolejne takie wizyty, które cyklicznie organizowane są przez Zespół Szkół nr 2 w Szczecinku. Szkoła zaprasza przedszkolaków i uczniów z innych placówek edukacyjnych do udziału we wspólnych zajęciach. Dzisiaj (22.03) uczniowie drugiej klasy Szkoły Podstawowej nr 6 najpierw skorzystali z usług fryzjerskich oraz kosmetycznych. Każdy uczeń "nabył" nową fryzurę - dziewczęta bujne loki i upięcia, chłopcy natomiast irokezy. Trzeba przyznać, że śmiałków wśród chłopców nie brakowało i bez zastanowienia poddali się oni znaczącym metamorfozą. Dziewczynki mogły również skorzystać z usług kosmetycznych, malowania paznokci oraz makijażu. 

Kolejnym etapem były zajęcia kulinarne. Pan Łukasz Szymański, nauczyciel zawodów gastronomicznych w ZS nr 2, pomógł uczniom przygotować pyszne śniadanie, zaznaczając przy tym, jak ważny jest to posiłek w ciągu całego dnia i że nie należy go pomijać. Drugoklasiści po upieczeniu pysznych, domowej roboty bułek, przystąpili do wspólnego przygotowywania kanapek. Znalazły się na nich świeże warzywa, wędliny oraz sery. 

Relacja z tych interesujących zajęć już jutro (23.03) w serwisie informacyjnym Echa Dnia. Zapraszamy!

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: