Działacze i sympatycy partii Nowoczesna spotkali się w Szczecinku

  • KW
  • 2016-03-22 14:08:24
Działacze i sympatycy partii Nowoczesna spotkali się w Szczecinku
  • Foto: TV Gawex

Wczoraj, 21 marca w jednej z sal przy ulicy Bohaterów Warszawy odbyła się konwencja z działaczami i sympatykami partii Nowoczesna, którą poprowadził Poseł Radosław Lubczyk. Zgromadzeni omawiali politykę partii i sposoby, w jakie mogą współpracować z mieszkańcami Szczecinka i okolic aby realizować ważne dla miasta i powiatu cele. W spotkaniu udział wzięło ponad 20 osób.

Spotkanie rozpoczęło się punktualnie o godzinie 18:00. Podczas niego omawiane były strategie oraz plany ugrupowania w kontekście długofalowym. Na początku głos zabrał Poseł Lubczyk, który scharakteryzował dzisiejszą pozycję środowiska Nowoczesnej w Szczecinku. Później rozmawiano głównie o mieszkańcach miasta i powiatu.

Dzięki takim spotkaniom, Nowoczesna chce zbliżyć się do mieszkańców, wsłuchać się w ich problemy oraz potrzeby. Jak podkreśla Poseł Radosław Lubczyk, najważniejsze jest to, aby ludzie sugerowali partii swoje potrzeby i zgłaszali problemy, które potem partia będzie mogła rozwiązywać. W trakcie wczorajszego spotkania, oprócz posła, głos zabierali także zgromadzeni goście. Dyskutowano między innymi o tym, jakiego typu elektorat mamy w Szczecinku i czego mieszkańcom najbardziej tutaj brakuje. Uwagi dotyczyły między innymi braku bezpośredniej komunikacji polityków z ludźmi.

Nowoczesna chce takie spotkania prowadzić raz w miesiącu. Jej przedstawiciele już teraz zapraszają mieszkańców naszego miasta, by przyszli i dzielili się swoimi uwagami i pomysłami na temat funkcjonowania naszego miasta i powiatu.

Relacja z konwencji już dzisiaj (22.03) w TV GAWEX. Zapraszamy!

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: