Około 4300 zł zebrano podczas koncertów charytatywnych dla Karolewka

  • KW
  • 2016-03-21 13:51:45
Około 4300 zł zebrano podczas koncertów charytatywnych dla Karolewka
  • Foto: TV Gawex

W miniony weekend, w Szczecinku oraz w Białym Borze odbywały się koncerty charytatywne na rzecz Stadniny Koni w Karolewku. Łącznie udało się zebrać około 4300 złotych, jednakże nie jest to ostateczna kwota, gdyż ciągle trwają zbiórki.

Piątkowy koncert charytatywny miał miejsce w szczecineckim kinie Wolność, a jego organizatorem był Bogdan Trojanek z zespołem "Terne Roma". Podczas występów na scenie odbywały się licytacje oraz kwesta. Podczas Koncertu " Razem dla Karolewka" do puszek oraz podczas licytacji zostało zebrane 1547,99 zł. Na dzień dzisiejszy nie posiadamy jeszcze informacji jaka kwota została wpłacona przez mieszkańców miasta Szczecinek oraz firmy z terenu miasta Szczecinek bezpośrednio na konto. Kwota 1547,99 zł zebrana do puszek została wpłacona bezpośrednio na konto w oddziale Banku Spółdzielczego w Białym Borze - informuje organizator koncertu w Szczecinku Bogdan Trojanek.

Biały Bór natomiast wsparł Stadninę Koni w Karolewku kwotą 2736,06 zł. Miło nam poinformować, że podczas koncertu charytatywnego dla Karolewka, udało nam się zebrać kwotę 2736,06 zł. Nie jest to ostateczna kwota, gdyż zbiórka nasza trwa do końca kwietnia.Wspaniały koncert, w którym udział wzięli znakomici muzycy, zgromadził na naszej sali równie wspaniałą publiczność. To dzięki Wam wszystkim koncert był naprawdę wyjątkowy, a licytacje przekazanych przez sponsorów darów niezwykle owocne. Na scenie wystąpili: kwartet jazzowy Jazz Funny Games, Nex Time z Rzeczenicy, młoda wokalistka Emilia z Brzezia, gwiazdą wieczoru była grupa OUT. Dziękujemy wszystkim za udział w tym pięknym koncercie, z którego całkowity dochód zostanie przekazany na tak szczytny cel. Dziękujemy sponsorom za przekazanie cennych i wyjątkowych fantów - informuje organizator, Białoborskie Centrum Kultury i Rekreacji.

Galeria zdjęć do artykułu

Komentarze (1)

Sos 2016-03-22 10:07

A gdzie zdjęcia gwiazdy wieczoru z Białego Boru?

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: