Wieczór z Teatrem Tańca

  • KW
  • 2016-03-21 09:26:09
Wieczór z Teatrem Tańca
  • Foto: TV Gawex

20 marca o godzinie 19:00 w kinie Wolność odbyło się niesamowite widowisko "Wieczór z Teatrem Tańca", podczas którego na scenie zaprezentował się Polski Teatr Tańca z Poznania oraz Zespół Tańca Współczesnego Rebelia z premierowym spektaklem "Gravity" w choreografii Thierry'ego Vergera.

Gościem specjalnym imprezy był słynny Polski Teatr Tańca z Poznania, który wystawił dwa imponujące spektakle - "Efekt Halo" oraz "Sumo". "Efekt Halo" to multimedialny spektakl taneczny Daniela Stryjeckiego, podejmujący w atrakcyjnej formie problem automatycznego przypisywania cech na bazie powierzchownego wrażenia, natomiast "Sumo" w reżyserii Agnieszki Fertały to spektakl, w którym klasyczny ring został zastąpiony przez scenę. Tancerze, niczym zawodnicy sumo, zmagali się z przeciwnościami losu, próbując zachować „sportowe zasady”, choć co chwilę dopada ich nieodparta ochota, by zrobić coś daleko wykraczającego poza reguły fair play.

Organizatorzy tego wydarzenia zagwarantowali widowni moc niezapomnianych wrażeń, które przypomnimy Państwu już niebawem w TV GAWEX. Zapraszamy serdecznie!

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: