Drawsko Pomorskie. 7-latek był bity przez matkę i jej konkubenta

  • KW
  • 2016-03-20 17:19:44
Drawsko Pomorskie. 7-latek był bity przez matkę i jej konkubenta
  • Foto: TV Gawex

7-letni chłopiec z Drawska Pomorskiego aktualnie przebywa w śpiączce farmakologicznej w koszalińskim szpitalu. Prawdopodobnie jego matka oraz jej konkubent znęcali się nad chłopcem oraz nad pozostałą dwójką jego rodzeństwa.

Jak podaje Wirtualna Polska, 26-letnia matka sama wezwała pogotowie po tym, jak chłopiec uskarżał się na ból w klatce piersiowej i ogólne złe samopoczucie. Ostatecznie został przetransportowany do szpitala w Koszalinie, gdzie lekarze zaczęli podejrzewać pobicie. W tym samym czasie matka zgłosiła na policję pobicie jej syna przez kolegów, jednak nie potrafiła określić, o których rówieśników chodzi. Policjanci zachowali czujność i rozpoczęli dochodzenie, zlecili także przebadanie pozostałej dwójki dzieci kobiety w wieku 2 i 9 lat. Okazało się, że one również mogły być bite.

7-letni chłopiec przebywa w śpiączce farmakologicznej, jego stan jest ciężki. Kobieta i jej 39-letni konkubent zostali zatrzymani. W poniedziałek sąd rozpatrzy wniosek o 3-miesięczny areszt dla nich. Pozostała dwójka dzieci przebywa w placówce opiekuńczej. 

Komentarze (2)

2016-03-21 13:53

Taka matka nie powinna trafić do więzienia tylko na sybir do ciężkich prac. Szm..ta

Mała 2016-03-21 15:57

To nie dla mnie jest matka jaka matka tak robi swojemu dziecku to nie tylko szm....ta inaczej bym to ujeła ale szkoda gadać na taką matkę. Ona nie powinna mieć dzieci wcale a jak nie chciała to mogła oddać by wtedy mieli lepsze życie a nie takie szkoda ni dzieci

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: