Szczecinecki TELZAS laureatem konkursu Orły Eksportu 2016

  • Artykuł sponosorowany
Szczecinecki TELZAS laureatem konkursu Orły Eksportu 2016
  • Foto: TV Gawex

W ubiegły czwartek 10.03.2006 w Szczecinie firma Telzas odebrała nagrodę w zorganizowanym przez dziennik Rzeczpospolita konkursie Orły Eksportu województwa zachodniopomorskiego w kategorii NAJDYNAMICZNIEJSZY EKSPORTER oraz INNOWACYJNY PRODUKT EKSPORTOWY.

Telzas jest jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie firm w branży systemów zasilania gwarantowanego funkcjonującą na rynku krajowym oraz zagranicznym od 40 lat. Nagrodzonym produktem został projekt rozbudowy Internetu szerokopasmowego w Niemczech oraz sieci TETRA w Arabii Saudyjskiej, a także inteligentne szafy dostępowe wraz zasilaniem DC.

Przyznanie Orłów Eksportu w dwóch kategoriach stanowi potwierdzenie silnej pozycji firmy na rynkach zagranicznych, dlatego jesteśmy dumni z tego wyróżnienia. Korzystając z okazji dziękuję wszystkim pracownikom, którzy się do niego przyczynili. Planujemy dalszy dynamiczny rozwój w tym obszarze, a do tego oprócz innowacyjnych produktów potrzebni są ludzie tworzący zgrany zespół – mówi Prezes firmy Krzysztof Socha.

Informacja prasowa Telzas ETC Group

Szczecinecki TELZAS laureatem konkursu Orły Eksportu 2016

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: