[NAGRANIE Z MONITORINGU] Dworzec PKP w Szczecinku: skopali mężczyznę i oddali na niego mocz

  • KW
  • 2016-03-17 12:33:42
[NAGRANIE Z MONITORINGU] Dworzec PKP w Szczecinku: skopali mężczyznę i oddali na niego mocz
  • Foto: monitoring miejski

Do bulwersującej sytuacji doszło wczoraj (16.03) w godzinach wieczornych na szczecineckim Dworcu PKP. Operator monitoringu wizyjnego zauważył osoby, które biły mężczyznę znajdującego się w poczekalni dworca.

Jeden z mężczyzn bezwładnie siedział na krześle, a dwóch innych kopało go w głowę, po czym jeden z nich oddał mocz na twarz mężczyzny. Patrol Straży Miejskiej przybył na dworzec i ujął dwóch, znanych z wielu wcześniejszych interwencji mężczyzn - mówi nam Jolanta Siemaszko, zastępca Komendanta Straży Miejskiej w Szczecinku.

Skopanego człowieka strażnicy zastali leżącego na podłodze, miał wyczuwalne tętno i oddychał, na głowie były widoczne obrażenia. Dyżurny Straży Miejskiej wezwał na dworzec pogotowie ratunkowe. Na miejsce przybył również patrol Straży Ochrony Kolei, który udzielił asysty strażnikom oraz patrol policji. Pogotowie zabrało poszkodowanego do szpitala, a strażnicy miejscy przewieźli i przekazali policji ujętych sprawców pobicia. Kilka godzin później, o 22:20, patrol Straży Miejskiej interweniował w szpitalu, gdzie był zakłócany porządek publiczny przez pijanych mężczyzn. Okazało się, że to ci sami mężczyźni, którzy wcześniej zostali przekazani policji w Szczecinku w związku z pobiciem człowieka na Dworcu PKP - podsumowuje J. Siemaszko.

Poniżej prezentujemy nagranie z monitoringu miejskiego, udostępnione nam przez Straż Miejską Szczecinek.

Komentarze (14)

Xx 2016-03-17 13:50

Co za debilizm !!!

Beata 2016-03-17 13:50

Jakim cudem takie bydlaki chodza bezkarnie po ziemi? Wiezienia szkoda na takich i naszych pieniedzy. Moze maja plecy w policji skoro ich wypuscili i polezli do szpitala za mezczyzna? Czy nikt nie pilnuje bezpieczenstwa w tym miescie? Sama bym ich tak potraktowala, bezbronnego.

Jerzy 2016-03-17 14:01

.................Co się dzieje z naszymi przedstawicielami prawa??? Przecież te dwa typki na dworcu,to jacyś zwyrodnialcy psychiczni. Nie rozumiem jak można tak kopać jakiekolwiek stworzenie,a to przecież człowiek. Jakim prawem ich wypuszczono ?.. Panie Mariuszu Błaszczak,panie Zbigniewie Ziobro,panie PROKURATORZE....Pytam Was. Dlaczego ci dwaj zwyrodnialcy kopiący człowieka na dworcu w Szczecinku, po policyjnej interwencji znaleźli się natychmiast na wolności ?

gn jak 2016-03-17 15:57

cwaniacy bo byl pijany i zapewne oni tez...chamstwo przez duze H...

hmm 2016-03-17 16:01

policja wypuszcza bandytów? powinni zabić żeby cokolwiek zrobili?

emerytka 2016-03-17 16:06

dajcie mi człowieka a ja paragraf na niego znajde i co? człowiek jes a paragrafu nie znaleziono i takie to nasze władze

Roman 2016-03-17 17:15

Taka nasza Szczecinecka policja ze Wypusza za takie cos na wolnosc i kilka godzin pozniej znowu sa zawiadomienia ze popelniaja przestepstwa ktos powinien za to beknąć ... Policjanci za 10 gr spod Biedronki..

v 2016-03-17 17:36

Co za pier.. patola

kolooo 2016-03-17 17:42

Gratulacje dla policji, że kolesie znaleźli się w szpitalu. Chyba im podwózke zrobili, bo chłopcy mieli za daleko. Obciach panowie policjanci, dosłownie OBCIACH, WSTYD I HAŃBA.

ja26 2016-03-17 18:43

Brak dowodów pewnie :D

anglik 2016-03-18 09:33

Pamietacie artykuł o polskim debilu w Anglii co kobiecie rozbil auto. To ten sam debil jest na nagraniu.

Lapsups 2016-03-18 18:39

Daliście popis chłopcy:)

Lap 2016-03-18 18:52

fb: maciej.blandzinski nie pracuje bo jest szlachta