W ten weekend zagrają dla Karolewka

  • Redakcja TV Gawex
  • 2016-03-18 13:00:18
W ten weekend zagrają dla Karolewka
  • Foto: Bognad Trojanek

Kilka tygodni temu nasz region obiegła informacja o pożarze stajni w miejscowości Karolewko w powiecie Szczecineckim. Spłonęły tam stajnie i do dziś wiele zwierząt nie ma dachu nad głową. Mieszkańcy całego powiatu, a także okolicznych miejscowości angażują się i organizują pomoc w tej trudnej sytuacji. W najbliższy weekend odbędą się aż trzy koncerty charytatywne, jeden w Szczecinku i dwa w Białym Borze. Będzie można przyjść posłuchać dobrej muzyki, wziąć udział w aukcjach i licytacjach, a także wrzucić pieniądze do specjalnych puszek.

W piątek 18 marca w kinie „Wolność” w Szczecinku odbędzie się Koncert Charytatywny pod hasłem „Razem dla Karolewka”. Pomysłodawcą i organizatorem koncertu jest Bogdan Trojanek, który organizuje koncert przy współpracy z SAPIK w Szczecinku.  Jak zapowiada organizator koncert rozpocznie się wspólnym występem miłośników sportu jeździeckiego ubranych w stroje jeździeckie. Na scenie wystąpią szczecineccy artyści wielkiego serca.  Dodatkowo w przerwie pomiędzy występami odbywać się będą atrakcyjne  licytacje.

Koncertowi będzie towarzyszyła kwesta. Już od godzin popołudniowych na terenie miasta harcerze będą prowadzili zbiórkę do puszek. Kwesta będzie kontynuowana także podczas koncertu w Kinie Wolność. Całą imprezę poprowadzi Bogdan Trojanek oraz Krystyna Kukawska.  Dochód  z koncertu zostanie przeznaczony na odbudowę stajni w Karolewku. Pieniądze zostaną przekazane na konto Domu Pomocy Społecznej w Białym Borze BS Sławno oddział Biały Bór nr. 30 9317 1025 1300 0707 2000 0020. z dopiskiem KAROLEWKO, na które wpływają środki na ten cel.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do włączenia się w tą pomoc oraz udział w imprezie. Patronat nad tymi imprezami objął Starosta Szczecinecki Krzysztof Lis i Burmistrz Szczecinka Jerzy Hardie Douglas. Patronat medialny nad imprezą objęła TV Gawex

Kolejny Koncert Charytatywny odbędzie się 19 marca o godz 17:00 w sali widowiskowej BCKiR w Białym Borze . Na koncercie usłyszymy zróżnicowana muzykę, zagrają bowiem zespoły OUT, NexTime, Jazz Funny Games oraz Kwartet Jazzowy W trakcie koncertu przeprowadzona zostanie licytacja otrzymanych darów, z której całkowity dochód przekazany zostanie na pomoc w opiece nad zwierzętami i odbudowie Stadniny Koni w Karolewku.

Serdecznie zapraszamy na te wydarzenia

 

 

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: