Szczecinecka Materia zagra na Woodstocku

  • KW
  • 2016-03-10 08:15:36
Szczecinecka Materia zagra na Woodstocku
  • Foto: TV Gawex

Zespół Materia został dostrzeżony przez jury woodstockowych eliminacji! Podczas przesłuchań płyt, został on zaproszony bezpośrednio na Drugą Scenę 22. Przystanku Woodstock.

Przystanek Woodstock to ogromny letni festiwal muzyczny, organizowany na przełomie lipca i sierpnia w Polsce, w Kostrzynie nad Odrą. Artyści występują w jego czasie na czterech scenach: Dużej, Małej, Pokojowej Wioski Kryszny i scenie ASP. Organizatorem Festiwalu jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, która tym letnim koncertem chce podziękować wszystkim wolontariuszom i ludziom wspierającym jej styczniowe, finałowe działania. Pierwszy festiwal odbył się w 1995 roku w Czymanowie nad jeziorem Żarnowieckim.
 
Na każdym Przystanku Woodstock występuje kilkadziesiąt zespołów z Polski i świata. Od kilkunastu lat fundacja organizuje przesłuchanie chętnych zespołów, które chcą zaprezentować się przed ogromną publicznością. W związku z tym każda kapela (zarówno ta znana jak i debiutująca), może wysłać swoją płytę. 

Szczecinecka Materia na Woodstocku zagra po raz drugi, na Drugiej Scenie. Tegoroczny festiwal odbędzie się w dniach 14-16 lipca. 

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: