Ostatni koncert z cyklu Zimowe Granie 2016 - ''Pączki w Tłuszczu''

  • KW
  • 2016-03-09 09:44:50
Ostatni koncert z cyklu Zimowe Granie 2016 - ''Pączki w Tłuszczu''
  • Foto: TV Gawex

We wtorkowy wieczór (08.03) zakończył się cykl koncertów organizowanych przez Samorządową Agencję Promocji i Kultury w Szczecinku pod nazwą "Zimowe Granie 2016". Jako ostatni na scenie kina Wolność zagrał Tomasz Karolak wraz z zespołem Pączki w Tłuszczu.

Zespół Pączki w Tłuszczu narodził się zaraz po zakończeniu serialu "39 i pół", emitowanego w jednej z ogólnopolskich stacji telewizyjnych. W serialu główną rolę grał Tomasz Karolak, który, jak nam zdradził, już w czasach liceum miał styczność z graniem w zespole rockowym. Siłą naszego zespołu jest dobra zabawa. Robimy to dla siebie, nasze piosenki mają miliony odsłon w Internecie. Ja jestem człowiekiem, który nie bierze za granie pieniędzy, więc jeśli przyfałszuję, to po prostu mogę. To jest taka zabawa niespełnionego aktora - śmiał się aktor i wokalista. Podczas rozmowy z nami zaznaczył również, że jeszcze przed wakacjami pojawi się pierwsza płyta zespołu Pączki w Tłuszczu.

Wczoraj o godzinie 19:00 w kinie Wolność mieszkańcy Szczecinka mogli poznać muzyczne oblicze popularnego aktora Tomasza Karolaka, który wraz ze swoim zespołem „Pączki w Tłuszczu” wykonał pop-rockowe piosenki o miłości i nie tylko.

Przypomnijmy, w ramach drugiej edycji Zimowego Grania 2016 w naszym mieście wystąpiły zespoły: IRA, Sound'n'Grace, Legend Of Kazimierz oraz Pączki w Tłuszczu.

Relację z dwóch ostatnich koncertów zobaczą Państwo już dzisiaj (09.03) w TV GAWEX. Zapraszamy!

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: