Pobiegną ubrani na niebiesko

  • KW
  • 2016-03-09 09:22:04
Pobiegną ubrani na niebiesko
  • Foto: Dorotka, www.facebook.com/TeamBiegowySzczecinek

2 kwietnia cała Polska, w tym także Szczecinek, ponownie zaświeci się na niebiesko. Wszystko w ramach Światowego Dnia Świadomości Autyzmu. W tym roku do akcji przyłącza się Team Biegowy Szczecinek, który zaprasza wszystkich do wspólnego, niebieskiego biegu.

2 kwietnia dzieci z Fundacji JiM, ich rodzice, bliscy i przyjaciele świecą na niebiesko, wspólnie śpiewają i poprzez różne akcje pokazują, że razem mają wielką siłę! Świecą, by zwrócić uwagę na to, że żyjąc z autyzmem można być szczęśliwym człowiekiem. Wiedzą oni także, że autyzm to nie koniec świata. Światowy Dzień Świadomości Autyzmu obchodzony jest każdego roku 2 kwietnia, dzięki inicjatywie ONZ. W całej Polsce organizowanych jest w ten dzień sporo wydarzeń, do których z każdą edycją przyłącza się coraz więcej firm, instytucji i osób prywatnych.

Szczecinek również w tym roku zaświeci się na niebiesko. Do akcji Fundacji JiM przyłączył się właśnie Team Biegowy Szczecinek, który 2 kwietnia o godzinie 9:00 zorganizuje wspólny, niebieski bieg. Zapraszamy wszystkich biegaczy do założenia niebieskich koszulek i przyłączenia się do naszej akcji. W tym dniu nie będziemy się ścigać i bić życiówek a wspólnie pobiegniemy i "zaświecimy na niebiesko" - zapraszają członkowie Teamu Biegowego Szczecinek. Miejsce spotkania wszystkich biegaczy to ul. Marszałka Piłsudskiego 1, 02.04.2016 o godzinie 9:00.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: