Trwają wyburzenia w miejscu targowiska Manhattan

  • KW
  • 2016-03-08 14:29:05
Trwają wyburzenia w miejscu targowiska Manhattan
  • Foto: TV Gawex

Zanim rozpocznie się duża inwestycja w Szczecinku przy ulicy Bohaterów Warszawy, której efektem będzie nowoczesne centrum handlowe, trzeba wyburzyć istniejące budynki. Kilka dni temu ruszyły tam prace rozbiórkowe.

Ponad rok temu informowaliśmy Państwa o rozpoczęciu procedury wyburzeń na szczecineckim targowisku Manhattan, gdzie w przyszłości powstanie centrum handlowe. Jak mówił nam wówczas Pan Zygmunt Kiełbasa, inwestor, niestety stan techniczny tych budowli pozostawiał wiele do życzenia. Aktualnie trwają więc prace rozbiórkowe, które pozwolą do rozpoczęcia kolejnego etapu budowy centrum handlowego.

Przypomnijmy, zgodnie ze wstępnym planem, powstanie tu czterokondygnacyjny budynek, który zostanie połączony z Galerią Handlową "Aria". Projekt w naturalny sposób zamknie tę część szczecineckiego deptaka. Przeszklony łącznik spowoduje, że klienci będą mogli w swobodny sposób przemieszczać się między jednym i drugim budynkiem. Zaproponowane rozwiązania architektoniczne nawiązują do tradycyjnej, a jednocześnie nowoczesnej architektury. Budynek na pierwszej i drugiej kondygnacji będzie zaadoptowany na lokale handlowo-usługowe, natomiast na pozostałych kondygnacjach będą znajdowały się lokale mieszkalne.

Poniżej prezentujemy wizualizacje nowego centrum handlowego. 

Galeria zdjęć do artykułu

Komentarze (2)

haha 2016-03-08 16:00

O boże...tą symulację to już lepiej w paincie można zrobić -_- oby w 'realu' wyglądało choć trochę lepiej.

Ja 2016-03-09 18:51

Fajnie, że będzie kolejne centrum handlowe w Szczecinku, nie trzeba będzie na zakupy do Koszalina jeździć. Pytanie tylko jakie sklepy będą

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: