Dzień Kobiet w Stowarzyszeniu Aktywnych Kobiet

  • KW
  • 2016-03-08 12:21:56
Dzień Kobiet w Stowarzyszeniu Aktywnych Kobiet
  • Foto: TV Gawex

Wczoraj, 7 marca po raz kolejny spotkały się Panie ze szczecineckiego Stowarzyszenia Aktywnych Kobiet. W ramach obchodów Dnia Kobiet zorganizowane zostało uroczyste spotkanie z występami artystycznymi, konkursami oraz upominkami.

Punktualnie o godzinie 17:00 w sali kameralnej w Centrum Organizacji Samorządowych odbyło się spotkanie Stowarzyszenia Aktywnych Kobiet. Panie zorganizowały przyjęcie z okazji Dnia Kobiet, na które przybyło ponad 30 osób. Czas umilały między innymi występy muzyczne oraz słodkie poczęstunki.

Uczestnicy spotkania mogli posłuchać i pobawić się w rytmie ulubionych przebojów ze swoich młodzieńczych lat. „O Ela” czy „Nie Płacz Ewka” to tylko niektóre z hitów, które można było wczoraj usłyszeć. Jak podkreśla prezes stowarzyszenia, Pani Ewa Czech, w święcie udział brały nie tylko kobiety ze szczecineckiego Stowarzyszenia. Pojawiło się także wielu gości, w tym także mężczyźni, którzy od niedawna również mogą należeć do SAKu.

Dla Pań bardzo ważna była możliwość spotkania się i spędzenia czasu we wspólnym gronie. Po uśmiechach na twarzach wszystkich gości i doskonałej zabawie przy muzyce, widać było, że obchodzenie tego typu świąt w dalszym ciągu jest bardzo potrzebne.

Relacja ze spotkania już dzisiaj (08.03) w serwisie informacyjnym Echa Dnia. Zapraszamy!

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: