[ROZWIĄZANIE KONKURSU] Voucher o wartości 150 złotych do Restauracji Żółty Domek w Szczecinku

  • KW
  • 2016-03-08 10:36:41
[ROZWIĄZANIE KONKURSU] Voucher o wartości 150 złotych do Restauracji Żółty Domek w Szczecinku
  • Foto: TV Gawex

Wyłoniliśmy najpiękniejsze życzenia w konkursie organizowanym z okazji Dnia Kobiet przez Telewizję Gawex oraz Restaurację Żółty Domek. Aby wygrać voucher należało napisać najpiękniejsze życzenia dla swojej kobiety.

Moja kochana Kobietko, w dniu Twojego święta, życzę Ci: oczu błyszczących ze szczęścia, spokoju, którego czasami Ci brak, by Twoja wiara w ludzi nigdy nie zgasła, poczucia, że zawsze jestem Twoją bezpieczną przystanią. Kochanie, życzę Ci również pociechy ze mnie - tej Twojej brzydszej połówki. Codziennie staram się przychylić Ci nieba, bo dla mnie Dzień Kobiet trwa cały rok. Spotykaj na swojej drodze życia ludzi, którzy będą Cię szanować, cenić i cieszyć się Twoją obecnością. Życzę Ci abyś każdego dnia czuła się najszczęśliwszą Kobietą na świecie. Kocham Cię nad życie...

Oto zwycięskie życzenia napisane z okazji Dnia Kobiet przez Pana Artura Korszun. Pan Artur wygrywa voucher o wartości 150 złotych do wykorzystania w Restauracji Żółty Domek w Szczecinku.

Restauracja Żółty Domek jest miejscem, gdzie można smacznie zjeść i spędzić niezapomniany wieczór. To unikalny i elegancki wystrój, bogata karta win z całego świata, wyborowe drinki i alkohole, miejsce relaksu i odpoczynku. W karcie restauracji znajdziecie Państwo dania z całego świata, przygotowywane specjalnie przez Szefa Kuchni. Wszystkie dania przygotowywane są ze świeżych produktów o najwyższej jakości, gwarantujące wyjątkowe wrażenia kulinarne. Dodatkowo karta win Restauracji Żółty Domek przygotowana jest z myślą o różnych gustach klientów.

Po odbiór vouchera zapraszamy do Biura Obsługi Klienta Gawex Media, ulica Bohaterów Warszawy 1 w Szczecinku w godzinach otwarcia biura.

Dziękujemy także za wszystkie nadesłane życzenia.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: