Po raz siedemnasty zatańczyli dla Basi

  • KW
  • 2016-03-06 20:13:58
Po raz siedemnasty zatańczyli dla Basi
  • Foto: TV Gawex

W sobotę (05.03) odbyło się najważniejsze taneczne wydarzenie organizowane w Szczecinku. Po raz siedemnasty tancerze, trenerzy i sędziowie uczcili pamięć Barbary Krzyżanowskiej-Ksok, która wprowadziła szczecineckie dzieci i młodzież do grona miłośników tańca towarzyskiego.

Samorządowa Agencja Promocji i Kultury oraz Klub Tańca Towarzyskiego "AIDA" po raz kolejny zaprosili wszystkich miłośników tańca towarzyskiego i nie tylko na wyjątkowe wydarzenie jakim był XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "O Memoriał Barbary Krzyżanowskiej-Ksok". W ramach tego corocznego wydarzenia rozegrano Grand Prix Polski Junior II i Amatorów w obydwu stylach.

Sobotni turniej składał się trzech bloków tanecznych, gdzie trzeci blok to gala taneczna. Turniej był na tyle atrakcyjny, że zgłosiło się dużo więcej par, niż spodziewali się organizatorzy. Ta trzecia odsłona wydarzenia była najatrakcyjniejsza, a to za sprawą zarówno poziomu umiejętności par turniejowych, jak i ze względu na dodatkowe atrakcje przygotowane przez organizatorów - galę uświetnił również pokaz W-ce Mistrzów Polski Formacji Standardowych "Jantar" z Elbląga. Impreza odbyła się na hali sportowej przy ul. Jasnej.

Relacja z turnieju już jutro (07.03) w TV GAWEX. Zapraszamy!

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: