350 kilogramów karmy dla zwierząt trafiło do szczecineckiego schroniska

  • KW
  • 2016-03-04 13:11:32
350 kilogramów karmy dla zwierząt trafiło do szczecineckiego schroniska
  • Foto: TV Gawex

To bardzo dobra informacja dla wszystkich zwierząt przebywających w szczecineckim schronisku. Dziś (04.03), przed jednym ze sklepów znanej sieci handlowej w naszym mieście, odbyło się przekazanie 350 kilogramów karmy dla zwierząt.

W dniach od 4 do 24 lutego, jedna z większych sieci handlowych w naszym mieście zorganizowała akcję zbiórki karmy dla zwierząt ze szczecineckiego schroniska. Pomimo, iż było to pierwsze tego typu przedsięwzięcie, cała akcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród klientów. Zorganizowaliśmy po raz pierwszy taką akcję i jesteśmy niezmiernie zadowoleni z ilości zebranego pokarmu dla zwierząt - mówi nam Katarzyna Borys, kierownik sklepu Intermarche.

Karmę w imieniu milusińskich ze szczecineckiego schroniska odebrała dyrektor placówki Pani Danuta Kadela, która przejmując akt darowizny złożyła serdeczne podziękowania dla całego sklepu i wszystkich klientów, którzy zechcieli wesprzeć całą akcję. Serdecznie dziękuję mieszkańcom Szczecinka i okolic za wsparcie. Dla nas każda puszka i worek karmy to nieoceniona pomoc - powiedziała Danuta Kadela. Jak zaznacza, w placówce karmy może nie brakuje, niemniej jednak zawsze jest lepiej kiedy są zapasy. My naprawdę mamy kogo karmić - przypomniała D. Kadela.

Podczas prawie miesięcznej zbiórki udało się zebrać 350 kilogramów karmy. Dyrekcja sklepu zapewnia, że to na pewno nie ostatnia tego typu akcja, podobne inicjatywy na pewno się powtórzą i będą przeprowadzone w ich sieci handlowej.

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: