Mamy dla Was podwójny bilet na koncert zespołu Legend Of Kazimierz!

  • KW
  • 2016-03-04 07:45:56
Mamy dla Was podwójny bilet na koncert zespołu Legend Of Kazimierz!
  • Foto: TV Gawex

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie, w którym do wygrania jest jeden, dwuosobowy bilet na koncert zespołu Legend Of Kazimierz!

Już 6 marca, o godzinie 18:00, w sali kina „Wolność” rozpocznie się kolejny koncert z cyklu „Zimowe Granie 2016” – tym razem wystąpi znana już szczecineckiej publiczności grupa „Legend of Kazimierz”. Zespół powstał w 2013 w Krakowie. Muzycy połączyli swoje doświadczenia i umiejętności, które rozwijali zarówno kształcąc się w różnych ośrodkach (np. Akademia Muzyczna w Krakowie i Katowicach). Wykonują tzw. muzykę korzeni (root music), która ma w sobie smak wielu rejonów z okolic Morza Śródziemnego. Znajdziemy tu elementy muzyki żydowskiej, bałkański temperament i bałkańskie melodie (Serbia, Bułgaria, Rumunia), cygańską energię (tzw. Jewish Gypsy). Potężną częścią repertuaru są kompozycje własne, również utrzymane w charakterystycznym dla zespołu stylu. Muzycy mają na koncie współpracę z wieloma znakomitościami ze świata m.in z Nigelem Kennedym, Hansem Zimmerem i Michałem Urbaniakiem. Bilety w cenie 20 zł kupować można w kasie kina „Wolność”.

Natomiast jeśli chcesz otrzymać od nas bilet na niedzielny koncert wystarczy, że na swoim profilu na Facebooku udostępnisz post ze zdjęciem zaproszenia, który znajduje się na naszym fanpage'u Gawex Media http://www.facebook.com/gawexmedia. Konkurs trwa do jutra (05.03.2016) do godziny 09:00. O tym, kto otrzyma podwójne zaproszenie na koncert do szczecineckiego kina Wolność poinformujemy pod udostępnionym przez Ciebie postem oraz na naszym fanpage'u. Prosimy więc o śledzenie naszej strony na Facebooku - wyniki ogłosimy o godzinie 9:30 jutro, 5 marca.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: