Tomasz Czuk spotkał się ze swoimi małymi czytelnikami

  • KW
  • 2016-03-03 15:24:32
Tomasz Czuk spotkał się ze swoimi małymi czytelnikami
  • Foto: TV Gawex

Wczoraj, 2 marca, w szczecineckiej bibliotece przy ul. Jeziornej dzieci spotkały się ze ślimakiem Mękołakiem, Lwem rockowcem, Wredną Lamą, skarpetkowym potworem, Hip-hopotamem i wieloma innymi, dziwnymi stworzeniami oraz zwierzątkami za sprawą Tomasza Czuka i jego Wierszośmiechów.

Pan Tomasz, na co dzień rzecznik szczecineckiego Urzędu Miasta, bardzo poważna osoba, w chwilach wolnych pisze wiersze dla dzieci, bardzo wesołe i śmieszne. Na środowym spotkaniu ze swoimi małymi czytelnikami opowiedział jak doszło do tego, że zaczął pisać. Dzieci jak to dzieci zadawały pytania i z ogromnym zainteresowaniem słuchały czytanych przez autora wierszy. Była także niespodzianka - Małgosia Zielenkiewicz, uczennica Szkoły Podstawowej nr 4, wyrecytowała wiersz gościa. Spotkanie z Panem Tomaszem Czukiem było bardzo miłe i wesołe, a codzienne czynności, zazwyczaj wykonywane niechętnie, za sprawą gościa wydały się proste i wręcz zabawne.

Relację z tego interesującego spotkania zobaczą Państwo w jutrzejszym (04.03) wydaniu serwisu informacyjnego Echa Dnia, zapraszamy!

info: SAPiK

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: