Napisz życzenia i zabierz swoją kobietę na kolację do Restauracji Żółty Domek!

  • KW
  • 2016-03-07 11:21:16
Napisz życzenia i zabierz swoją kobietę na kolację do Restauracji Żółty Domek!
  • Foto: TV Gawex

Nie masz pomysłu na prezent dla swojej kobiety z okazji Dnia Kobiet, który przypada 8 marca? Mamy dla Ciebie niesamowitą niespodziankę. Telewizja Gawex wraz z Restauracją Żółty Domek przygotowała konkurs, w którym do wygrania jest voucher o wartości 150 złotych dla dwóch osób do wykorzystania w restauracji w Dniu Kobiet. Co trzeba zrobić, aby wygrać?

Restauracja Żółty Domek jest miejscem, gdzie można smacznie zjeść i spędzić niezapomniany wieczór. To unikalny i elegancki wystrój, bogata karta win z całego świata, wyborowe drinki i alkohole, miejsce relaksu i odpoczynku. W karcie restauracji znajdziecie Państwo dania z całego świata, przygotowywane specjalnie przez Szefa Kuchni. Wszystkie dania przygotowywane są ze świeżych produktów o najwyższej jakości, gwarantujące wyjątkowe wrażenia kulinarne. Dodatkowo karta win Restauracji Żółty Domek przygotowana jest z myślą o różnych gustach klientów.

Co trzeba zrobić, aby wygrać voucher o wartości 150zł?


1. Polub profil Gawex Media na Facebooku - www.facebook.com/gawexmedia

2. W formularzu konkursowym, znajdującym się pod linkiem www.gawex.pl/konkurs, wypełnij swoje dane oraz napisz wyjątkowe życzenia skierowane do Twojej kobiety z okazji Jej święta.

Na zgłoszenia czekamy od 2 marca 2016 do 7 marca 2016 roku do godziny 24:00. Najlepsze i najbardziej oryginalne życzenia zostaną nagrodzone voucherem o wartości 150 złotych do wykorzystania przez maksymalnie dwie osoby w Restauracji Żółty Domek, znajdującej się w Szczecinku przy ulicy Ordona 11. Voucher ważny jest tylko w Dniu Kobiet, 8 marca 2016 roku. Zwycięzca konkursu zostanie poinformowany o wygranej telefonicznie. Ogłoszenie wyników nastąpi 8 marca 2016 roku o godzinie 9:00. Kupon do odebrania będzie w redakcji Telewizji Gawex, Plac Wolności 11, Szczecinek zaraz po ogłoszeniu wyników.

Wybrane życzenia, które zostaną nadesłane do naszej redakacji, zostaną opublikowane 8 marca na stronie http://www.gawex.pl oraz będą wyświetlane w Telegazecie TV GAWEX.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: