Szczecinek na koszulkach i gadżetach

  • KW
  • 2016-03-01 12:14:52
Szczecinek na koszulkach i gadżetach
  • Foto: CupSell.pl

Chodzić po mieście ubranym w obrazy Paula Stubbe? Albo w mapę Lubinusa? A może w "Heterę" reklamującą nową wystawę szczecineckiego Muzeum Regionalnego? Od teraz jest to możliwe. Właśnie ruszył oficjalny sklep Muzeum Regionalnego w Szczecinku, gdzie można nabyć koszulki z najciekawszymi obrazami muzeum, limitowane serie dedykowane wystawom czasowym i inne gadżety.

Szczecineckie Muzeum Regionalne, za pośrednictwem sklepu internetowego http://www.muzeumszczecinek.cupsell.pl, oferuje zakup koszulek prezentujących "stary" Szczecinek oraz koszulek z logotypem muzeum czy najciekawszymi zabytkami. Dostępne są także krótkie, limitowane serie, promujące najnowsze wystawy i wydarzenia.

Aktualnie w ofercie są między innymi damskie i męskie koszulki z obrazem Franciszka Żmurko "Hetera". Obraz jest własnością Muzeum Okręgowego im. St. Staszica w Pile. Koszulka ta promuje wystawę "Kobieta w malarstwie XIX i XX wieku", która odbędzie się 3 marca o godzinie 17:00. Inne, dostępne produkty to na przykład t-shirty z obrazem Paula Stube, przedstawiającym ulicę Lipową w Szczecinku, 1910 rok. Obraz pochodzi z kolekcji Muzeum Regionalnego w Szczecinku. Nie zabrakło też gadżetów: kubków, toreb, poduszek z logotypem Muzeum Regionalnego w Szczecinku.

Jak zaznacza dyrektor Muzeum Regionalnego, Ireneusz Markanicz, koszt koszulek jest dość wysoki, ponieważ każde z zamówień jest realizowane indywidualnie i są to wymogi firmy. Nie zmienia to jednak faktu, że takie koszulki i gadżety to doskonała i oryginalna pamiątka z naszego miasta - zaznacza Ireneusz Markanicz. 

Komentarze (1)

2016-03-01 18:47

100zł czy was pogieło

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: