Dzień Łasucha w Szkole Podstawowej nr 7

  • KW
  • 2016-02-25 13:17:47
Dzień Łasucha w Szkole Podstawowej nr 7
  • Foto: TV Gawex

Choć Tłusty Czwartek już dawno za nami, to uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7 przygotowali dzisiaj (25.02) wiele słodkich atrakcji dla kolegów i koleżanek, a także dla rodziców. Wszystko w ramach szkolnego Dnia Łasucha, gdzie pieniądze zostaną przekazane na cel charytatywny.

Wieloletnią tradycją Szkoły Podstawowej nr 7 w Szczecinku jest odbywający się Dzień Łasucha. Na tę okoliczność każda klasa przygotowała stoiska z wszelkiego rodzaju słodkościami. Muffinki, karpatki, pierniczki, pączki, babeczki, galaretki, chrusty, kremówki, napoleonki, marcepan, ciastka czekoladowe, kajmakowe - te i wiele innych słodkości można było dzisiaj spróbować w szczecineckiej siódemce. Zebrane pieniądze, dzieci co roku przeznaczają na coś innego. W tym roku dzieci postanowiły zbierać na cele charytatywne.

"Masterchef", "Kuchenne Rewolucje", "Chata ze zdrową żywnością" - tak uczniowie nazwali swoje stanowiska. Zamieniając się na chwilę w sprzedawców, używali wszelkich możliwych sposobów, by sprowadzić do siebie klientów. Dzieciom pomagali także rodzice, którzy razem z dziećmi przygotowywali smakołyki, a dzisiaj zjawili się w roli klientów. Trzeba przyznać, że zarówno nauczyciele, jak i dzieci i rodzice bardzo dobrze przygotowali się do dzisiejszego święta. Coroczny Dzień Łasucha ma łączyć przyjemne spędzanie czasu ze zbieraniem pieniędzy na szczytne cele.

Relacja z tego wydarzenia już dzisiaj w serwisie informacyjnym Echa Dnia, zapraszamy!

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: