III Polo TV Hit Festival w Szczecinku 2 lipca

  • KW
  • 2016-02-24 13:47:00
III Polo TV Hit Festival w Szczecinku 2 lipca
  • Foto: TV Gawex

O tym, że Festiwal Disco Polo odbywający się od dwóch lat w naszym mieście będzie kontynuowany po raz trzeci, informowaliśmy Państwa już pod koniec ubiegłego roku. Teraz jednak już wiadomo, kiedy dokładnie na szczecineckiej scenie pojawią się gwiazdy disco - będzie to sobota, 2 lipca 2016 roku.

Już 2 lipca okaże się, czy kolejna edycja Polo TV Hit Festival w Szczecinku pobije rekordy oglądalności w telewizji Polo TV oraz rekordy obecności fanów muzyki disco polo pod sceną. Druga edycja w porównaniu do pierwszej charakteryzowała się znacznie większą popularnością, więc można domniemywać, iż tegoroczna przyciągnie do Szczecinka jeszcze więcej osób. Będzie to już trzecia edycja festiwalu odbywającego się na placu koncertowym przy Osiedlu Zachód, jednakże formuła zostanie zachowana z poprzednich lat - na scenie wystąpią największe gwiazdy muzyki disco polo.

Równolegle z festiwalem disco w naszym mieście odbywała się będzie kolejna edycja trzydniowego Festiwalu Balonowego Memoriał Kurta Hummela. Podczas koncertu odbędzie się na Osiedlu Zachód, wzorem lat ubiegłych, nocna gala balonowa. Relacja z festiwalu będzie nadawana na żywo w Polo TV.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: