Światowej sławy makijażysta Olaf Tabaczyński uczył malować szczecinecczanki

  • KW
  • 2016-02-24 11:02:22
Światowej sławy makijażysta Olaf Tabaczyński uczył malować szczecinecczanki
  • Foto: TV Gawex

Światowej sławy wizażysta, Mistrz Polski Makijażu i Stylizacji, Olaf Tabaczyński poprowadził wczoraj (23.02) warsztaty w ramach spotkań Pań z Klubu na Obcasach. Mieszkanki Szczecinka mogły dowiedzieć się, jak wyeliminować najczęstsze błędy w swoich makijażach, oraz jak w oryginalny sposób wykorzystać nieużywane już produkty. We wtorkowym spotkaniu mistrzowi towarzyszyła małżonka, Monika Tabaczyńska.

Malował Hilary Clinton, Beatę Tyszkiewicz czy Kasię Kowalską, a wczoraj uczył perfekcyjnego wykonania makijażu mieszkanki Szczecinka. Olaf Tabaczyński zaczął swoje warsztaty punktualnie o 17:00. Zanim Panie jednak rozpoczęły malowanie, wizażysta poprowadził krótki wykład dotyczący poszczególnych technik wykonania makijażu. Mówił także o odpowiedniej technice dbania i oczyszczania cery oraz o trikach, które pozwolą skorygować niedoskonałości twarzy.

Zainteresowanie spotkaniem było bardzo duże. Na warsztaty zgłosiło się ponad 40 kobiet, a wszystkie miejsca zostały zarezerwowane w jeden dzień. Druga część spotkania polegała na indywidualnych poradach i malowaniu. Makijażysta wraz z żoną rozmawiali z uczestniczkami oraz sprawdzali jakich kosmetyków one używają. Uczestniczki podczas spotkania mogły także pytać Olafa Tabaczyńskiego o interesujące je kwestie związane z malowaniem twarzy, a stylista bardzo chętnie udzielał rad.

Była to już druga wizyta mistrza makijażu w Szczecinku. Wczorajsze warsztaty zorganizowane zostały przez szczecinecki Klub na Obcasach i dostarczyły dużej dawki praktycznej wiedzy, dzięki której malowanie twarzy stanie się łatwiejsze i skuteczniejsze. Biorąc pod uwagę zainteresowanie spotkaniem, można się spodziewać kolejnych wizyt makijażystów w Szczecinku.

Relacja ze spotkania już dzisiaj (24.02) w TV GAWEX. Zapraszamy!

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: