Gmina Biały Bór z nominacją do tytułu Lider Rozwoju Regionalnego 2016

  • KW
  • 2016-02-24 08:29:19
Gmina Biały Bór z nominacją do tytułu Lider Rozwoju Regionalnego 2016
  • Foto: www.bialybor.com.pl

Gmina Biały Bór uzyskała nominoację do tytułu Lider Rozwoju Regionalnego 2016 w promocyjnym programie prowadzonym przez Polską Agencję Przedsiębiorczości oraz redakcje Biznes Puls w Gazecie Wyborczej i Forum Przedsiębiorczości w Dzienniku Gazecie Prawnej.

Lider Rozwoju Regionalnego to prestiżowy ogólnopolski program, którego laureatami zostają firmy i miasta działające dla dobra lokalnej społeczności – skutecznie pozyskujące fundusze unijne na inwestycje, realizujące je sprawnie i szybko, a przy tym nie zapominające o wielu innych potrzebach mieszkańców.

Tytuł Lidera Rozwoju Regionalnego trafia do miejsc, gdzie widać pozytywne zmiany w otoczeniu dzięki realizacji wielu kluczowych projektów. Program prowadzi Polska Agencja Przedsiębiorczości. W wydaniu papierowym i internetowym gazet Biznes Puls i Forum Przedsiębiorczości opisywane są sukcesy lokalnych i regionalnych liderów. Prezentowane są ich osiągnięcia oraz plany na przyszłość.

Zwieńczeniem udziału w LRR jest gala, będąca jednym z punktów Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości. To tam zapadają rozstrzygnięcia w programie i wręczenie tytułów Lidera Rozwoju Regionalnego. 

info: www.forum-przedsiebiorczosci.pl

Gmina Biały Bór z nominacją do tytułu Lider Rozwoju Regionalnego 2016

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: