Małgorzata Kubiak-Horniatko kandydatką Porozumienia Samorządowego w wyborach uzupełniających

  • KW
  • 2016-02-23 17:04:52
Małgorzata Kubiak-Horniatko kandydatką Porozumienia Samorządowego w wyborach uzupełniających
  • Foto: Marcin Tadzik

Stowarzyszenie Porozumienie Samorządowe Powiatu Szczecineckiego przedstawiło dzisiaj (23.02) swoją kandydatkę w wyborach uzupełniających do Rady Miasta Szczecinek. Jest nią Pani Małgorzata Kubiak-Horniatko, dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Szczecinku.

Naszą kandydatką jest Pani Małgorzata Kubiak-Horniatko, osoba kompetentna, życzliwa, uczynna - rozpoczął dzisiejsze spotkanie Prezes Stowarzyszenia Porozumienie Samorządowe, Krzysztof Lis. Oprócz niego, w spotkaniu wzięli udział członkowie stowarzyszenia: kandydatka Małgorzata Kubiak-Horniatko, Bożena Kawczyńska oraz Piotr Rozmus. Chciałabym zarekomendować Małgosię, gdyż znam ją od lat, wiem jak funkcjonuje w życiu zawodowym, prywatnym. Małgosia to osoba, która całe serce i energię wkłada w zadania, które wykonuje. Jeśli wybierzecie ją 20 marca, zapewniam, że będzie ona godnie reprezentowała was w Radzie Miasta Szczecinek - powiedziała Bożena Kawczyńska.

O kandydatce i sytuacji w Radzie Miasta Szczecinek wypowiedział się także Piotr Rozmus, pisarz, autor książki "Bestia", której akcja dzieje się właśnie w Szczecinku. Przez ostatnie osiem lat pracowałem na statku, taka sytuacja sprawiła, że nie zagłębiałem się w meandry naszej lokalnej polityki. Jakiś czas temu miałem okazję obejrzeć relację z sesji Rady Miasta w Szczecinku i muszę przyznać szczerze, że przecierałem oczy ze zdumienia. Ja nie wiedziałem czy oglądam sesję, czy kłótnię ze wzajemnym obrażaniem i wytykaniem sobie błędów. Zgodzicie się Państwo, że zmiana jest konieczna, a wielkie zmiany zaczynają się od małych kroków - mówił Piotr Rozmus zaznaczając, że kandydatka Porozumienia Samorządowego jest profesjonalnie przygotowana do niesienia pomocy innym, empatyczna, wrażliwa i doskonale sprawdzi się w roli szczecineckiej radnej. 

Małgorzata Kubiak-Horniatko w swoim przemówieniu opowiedziała, że Szczecinek jest miastem, w którym się wychowała, tu żyje i pracuje. Dlatego mieszkańcom Szczecinka chcę służyć. Zapewniam Państwa, że mandat, który mi dacie 20 marca zostanie wykorzystany przeze mnie właściwie i nie zostanie zmarnowany - powiedziała Małgorzata Kubiak-Horniatko. Porozumienie Samorządowe to organizacja pozarządowa, dla której nie liczą się polityczne sceny. To stowarzyszenie, które pomaga wszystkim - dodała. Kandydatka do Rady Miasta Szczecinek chciałaby zwrócić większą uwagę na bezpieczeństwo m.in. ulicy Klasztornej i 28-go Lutego, gdzie do Szkoły Podstawowej nr 1 uczęszczają dzieci. Aby wszelkie zmiany można było przeprowadzić, potrzebny jest głos mieszkańców, więc Porozumienie Samorządowe stawia na budżet obywatelski. To Państwa głos będzie decydował na co pójdą publiczne pieniądze - podsumowała Małgorzata Kubiak-Horniatko zachęcając tym samym mieszkańców okręgu wyborczego nr 19 do wzięcia udziału w wyborach uzupełniających. 

Przypomnijmy, wybory uzupełniające w okręgu 19 odbędą się 20 marca br. 

Komentarze (1)

Ilona 2016-02-24 21:20

powodzenia Pani Małgosiu!!! życzymy dużo głosów

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: