Celina Balon ze Szczecinka mistrzynią w tańcach latynoamerykańskich

  • Redakcja TV Gawex
  • 2016-02-22 14:18:09
Celina Balon ze Szczecinka mistrzynią w tańcach latynoamerykańskich
  • Foto: TV Gawex

Celina Balon wychowanka Klubu Tańca Towarzyskiego „Aida” działającego przy SAPiK jest pierwszą tancerką ze Szczecinka, która uzyskała najwyższą, międzynarodową klasę taneczną S w tańcach latynoamerykańskich.

Celina Balon Klasę S zdobyła w miniony weekend (13-14 luty) startując na Mistrzostwach Polski w Tańcach Latynoamerykańskich w Ostrołęce. Obecnie Celina studiuje i trenuje w Warszawie jednakże pierwsze kroki taneczne stawiała w Szczecinku. Do Szczecinka często też wraca i odwiedza swój rodzinny klub, pomagając najmłodszym tancerzom szlifować  formę taneczną podczas treningów. Ostatnio Celina Balon doskonale zaprezentowała się szczecineckiej publiczności i jurorom podczas Grand Prix Polski dorosłych w Szczecinku, w grudniu 2015 roku.

Celina jako tancerka AIDY wielokrotnie reprezentowała nasze miasto na ogólnopolskich i międzynarodowych turniejach tańca,  osiągając wysokie, punktowane  miejsca. Sukces swój zawdzięcza  determinacji i ciężkiej mozolnej pracy. Jak powiedziała nam tancerka podczas  jednego z wywiadów - widz na parkiecie widzi pasję i wdzięk tancerza, ale tak naprawdę  za tym stoją setki treningów i godziny pracy w pocie czoła. Taniec jest wyjątkowo zaborczą dyscypliną sportu i uprawiając ją nie pozostaje wiele miejsca na życie poza parkietem.

Pani Celinie gratulujemy sukcesu i życzymy kolejnych, udanych występów na tanecznych parkietach!

 Na podstawie informacji od SAPiK

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: