Paweł Kwak kandydatem KWW Razem dla Szczecinka do Rady Miasta Szczecinek

  • KW
  • 2016-02-18 15:11:20
Paweł Kwak kandydatem KWW Razem dla Szczecinka do Rady Miasta Szczecinek
  • Foto: TV Gawex

20 marca 2016 roku odbędą się kolejne wybory uzupełniające do Rady Miasta Szczecinek. Mieszkańcy należący do okręgu nr 19, będą musieli wybrać radnego, który zastąpi byłego radnego Janusza Leszko. O wolne miejsce będzie ubiegało się czterech kandydatów. Dzisiaj (18.02) zaprezentował się kandydat KWW Razem dla Szczecinka Paweł Kwak.

W czwartkowe popołudnie (18.02) poznaliśmy kandydata do Rady Miasta Szczecinek z KWW Razem dla Szczecinka, Pawła Kwaka. W jednym ze szczecineckich hoteli odbył się briefing prasowy, w trakcie którego kandydat zaprezentował swoją sylwetkę i zaznaczył jakim radnym chce być. Oprócz kandydata, udział w spotkaniu wzięli członkowie Ruchu Obywatelskiego RdS oraz Posłanka RP Małgorzata Golińska. Tą swoją obecnością chcemy podkreślić, że wspieramy naszego kandydata. Paweł współpracuje z nami od dłuższego czasu, zna problemy mieszkańców, jest kreatywny - rozpoczęła spotkanie Joanna Pawłowicz.

Paweł Kwak ma 48 lat, jest przedsiębiorcą i działaczem społecznym. Interesują mnie problemy mieszkańców, więc chciałbym zaangażować się w ich rozwiązanie. Postanowiłem kandydować z Komitetu Wyborczego Wyborców Razem dla Szczecinka, gdyż uważam, że jest to jedyna, realna opozycja - mówił Paweł Kwak, kandydat do Rady Miasta Szczecinek. Jak zaznacza, od jakiegoś czasu spotyka się z mieszkańcami okręgu nr 19 w Szczecinku i wie, co jest ich najbardziej "palącym problemem". Są to między innymi wysokie czynsze ZGM TBS i planowana podwyżka, brak placu zabaw dla dzieci oraz problem zanieczyszczenia powietrza - wyliczał kandydat. Zajmę się tymi i innymi problemami, jestem otwarty i chętny do rozmów - zapewniał.

Paweł Kwak zachęcał także mieszkańców okręgu wyborczego nr 19 do wzięcia udziału w wyborach. Gwarantuję dobrą zmianę, dlatego proszę o głos na mnie - podsumował swoje wystąpienie. Swój głos zabrała również Posłanka RP Małgorzata Golińska, która zaznaczyła, że najlepszy radny to ten, który martwi się o problemy mieszkańców, rozmawia z nimi, a nie tylko bierze udział w posiedzeniach i podnosi rękę.

Przypomnijmy, w wyborach uzupełniających wezmą udział kandydaci:

  •     Marek Bogdanowicz z KWW Łączy nas Miasto,
  •     Paweł Kwak z KWW Razem dla Szczecinka,
  •     Małgorzata Kubiak-Horniatko z KWW Porozumienie Samorządowe Powiatu Szczecineckiego,
  •     Szymon Ochocki z KWW Nowoczesna Ryszarda Petru.

Relacja wideo z briefingu jutro (19.02) w TV GAWEX. Zapraszamy!

Paweł Kwak kandydatem KWW Razem dla Szczecinka do Rady Miasta Szczecinek

Komentarze (4)

Rej 2016-02-18 15:46

Briefing? To już po polsku nie można? A niechaj narodowie wżdy postronni znają ...

Ela 2016-02-18 20:13

Zdjęcie Pawła K. rodem z policyjnej kartoteki. Na koniec marca będziemy mieć śmiechu pełne beki u jednych i łzy wielkości grochu w Rdsiku.

Anna 2016-02-19 07:34

A może ktoś napisze jakie to przedsiębiorstwo kandydat prowadzi.

Antoni 2016-02-19 14:13

A może cwaniaczki, anonimowi herosi, wyjdą z cienia i błysną swoją mierną inteligencją pokazując twarz. Hejterem być to rzecz niska.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: