SzLOT promuje Szczecinek na targach turystycznych w Poznaniu

  • Redakcja TV Gawex
  • 2016-02-14 17:07:20
SzLOT promuje Szczecinek na targach turystycznych w Poznaniu
  • Foto: SzLOT

W dniach 12-14 lutego 2016r. na Międzynarodowych Targach Poznańskich w Poznaniu odbywają się Targi Czterech Pasji: Regionów i Produktów Turystycznych - Tour Salon, Targi Sprzętu Pływającego i Sportów Wodnych – Boatex, Targi Wędkarskie – Rybomania i Targi Myślistwa i Strzelectwa – Knieje.

Szczecinecka Lokalna Organizacja Turystyczna przez trzy dni na jednym ze stoisk promuje Powiat Szczecinecki i Szczecinek, swoich członków oraz najnowszy portal www.szczecinekwpakiecie.pl . Towarzyszą jej Koło PZW Jesiotr oraz szczecinecka cukiernia Oskarek (jeden z członków SzLOT), której pyszne lody przyciągają na stoisko tłumy i przywołują na myśl letnie chwile w Szczecinku. Na stoisko, które SzLOT dzieli z Magazynem Podróżniczym Świat Podróże Kultura, Biurem Turystyki Joanna, Czeską Centralą Ruchu Turystycznego oraz zaprzyjaźnioną Darłowską Lokalną Organizacją Turystyczną przyciągają nie tylko lody, ale przede wszystkim bogata i szeroka paleta atrakcji turystycznych.

Znaleźć tam można bardzo ciekawą ofertę turystyczną Szczecinka i regionu, najnowsze materiały promujące nasze miasto i region m.in. nową ulotkę Zarzuć na Szczecinek zawierającą wszystkie niezbędne informacje dla odwiedzających Szczecinek wędkarzy, ulotkę szczecineckiej Aplikacji Cyfrowa Kraina Szczecinek i wiele innych materiałów promocyjnych. Przede wszystkim jednak zwiedzający, którzy licznie przybyli na tegoroczne targi mieli szansę zapoznać się z nowym portalem Szczecineckiej Lokalnej Organizacji Turystycznej www.szczecinekwpakiecie.pl.

Jest to portal stworzony z myślą o turystach poszukujących ciekawych oraz gotowych propozycji 2 i 3-dniowego pobytu w naszym regionie oraz o wszystkich miłośnikach sportów i rekreacji ruchowej, którzy szukają idealnego miejsca na obóz sportowy. Portal ma na celu zwiększenie ilości obozów sportowych realizowanych w Szczecinku oraz wydłużenie sezonu turystycznego.

Pakiety stworzone są we współpracy z branżą hotelarską, gastronomiczną, sportową i rekreacyjną ze Szczecinka i Regionu. Odwiedzając nowy portal SzLOTu można zapoznać się z tematycznymi pakietami np. Pakiet Fit, Pakiet Wędkarski – Zarzuć na Szczecinek, Pakiet dla Duszy, następnie wypełnić formularz i zarezerwować wybrany pakiet na jeden z podanych wiosenno-jesiennych terminów. Serdecznie zapraszamy wszystkich do odwiedzenia nowego portalu www.szczecinekwpakiecie.pl , a wszystkich będących aktualnie w Poznaniu zapraszamy do odwiedzenia pawilonu 7a, stoisko 74.

W zeszłorocznej edycji Targów TOUR SALON 2015 łącznie przez trzy dni ekspozycję targową zobaczyło 11 tysięcy osób. Sądząc po tłumach – tegoroczna edycja będzie równie liczna. Jako Szczecinecką Lokalną Organizację Turystyczną cieszy nas bardzo, że uczestniczymy w tych targach i że tyle osób już teraz w okresie, w którym najczęściej planuje się wyjazdy, może zapoznać się z bogatą paletą atrakcji turystycznych naszego regionu, poznać wszystkie przygotowane dla nich nowości i przekonać się, że jak wypoczynek to tylko Szczecinek.

Info: SzLOT

 

 

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: