Walentynkowo w borneńskim Domu Pomocy Społecznej

  • KW
  • 2016-02-11 13:16:35
Walentynkowo w borneńskim Domu Pomocy Społecznej
  • Foto: TV Gawex

14 lutego to Dzień Świętego Walentego, obchodzony na całym świecie jako święto miłości i zakochanych. Ten dzień to także doskonała okazja dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Bornem Sulinowie, aby spędzić czas w miłym towarzystwie, posłuchać lirycznej muzyki oraz okazać wzajemną życzliwość.

Walentynkowe spotkanie w borneńskim DPSie odbyło się w czwartek, 11 lutego. Spotkanie to nazwano Walentynkowym Koncertem Życzeń, podczas którego Pan Mirek przygrywał na akordeonie, pracownicy Domu Pomocy Społecznej czytali wcześniej napisane przez uczestników spotkania życzenia, a mieszkańcy domu śpiewali romantyczne piosenki oraz deklamowali miłosne wiersze.

To już kolejna edycja takiego lutowego wydarzenia. Ten spokojny, nastrojowy koncert przypadł do gustu mieszkańcom i chętnie biorą udział w takich wydarzeniach każdego roku. Wśród osób, które mieszkają w Domu Pomocy Społecznej w Bornem Sulinowie są zarówno małżeństwa, jak i osoby samotne. Niemniej jednak każdy z nich zdradza nam, jaka jest recepta na udany związek i jak ważna jest miłość w życiu człowieka. Choć wiele osób w dzisiejszych czasach uważa święto miłości za komercyjne, mieszkańcy borneńskiego domu zaznaczają, że jest to bardzo radosny i miły czas. Dla nich przede wszystkim to czas wspomnień, cieszenia się przeżytymi chwilami z drugą połową oraz celebrowania każdego kolejnego dnia. 

Obszerna relacja z wydarzenia już jutro (12.02) w TV GAWEX. Zapraszamy!

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: