Jesteśmy w Bobolicach!

  • KW
  • 2016-02-11 12:51:57
Jesteśmy w Bobolicach!
  • Foto: TV Gawex

Firma Gawex Media nieustannie rozszerza swój zasięg. Jeszcze w tym tygodniu informowaliśmy Państwa o naszej współpracy z Telewizją Asta z Piły i dołączeniu naszej telewizji do ich ramówki. Miło nam poinformować, że z początkiem miesiąca nasze usługi telekomunikacyjne dotarły także na północ kraju, a mianowicie do Bobolic.

Niedawno informowaliśmy Państwa o poszerzeniu naszego zasięgu poprzez współpracę z zaprzyjaźnioną telewizją Asta z Piły. Pisaliśmy o tym w artykule: TV GAWEX OD TERAZ W ZASIĘGU DWÓCH SIECI! Jednak na tym działania firmy mające na celu docieranie z informacją oraz usługami internetowymi i telefonicznymi się nie kończą. Firma Gawex Media sukcesywnie z roku na rok rozszerza swój zasięg. Wszystko za sprawą światłowodu, który pojawia się w różnych częściach regionu. W ostatnim czasie miastem, które może korzystać z tego dobrodziejstwa są Bobolice. Czekaliśmy bardzo długo, aby nie być wykluczonymi pod względem infrastruktury komunikacyjnej w Bobolicach. Bardzo się cieszę, że w ubiegłym roku zostały zakończone prace w zakresie położenia światłowodu na znacznym terenie gminy - przyznaje Mieczysława Brzoza, Burmistrz Miasta i Gminy Boblice.

Bobolice to miejscowość, która znana jest ze swojej przedsiębiorczości oraz z otwartości na nowe wyzwania i inwestycje. Pani Mieczysława Brzoza również upatruje w tej inwestycji sporo korzyści. Mamy nadzieję, że firma Gawex pomoże nam z szerokopasmowym Internetem nie tylko w zakresie instytucji publicznych, ale także udostępni Internet przedsiębiorcom, mieszkańcom. Jesteśmy na etapie tworzenia specjalnej strefy ekonomicznej, więc dostęp do Internetu szerokopasmowego ma kolosalne znaczenie dla przedsiębiorcy - mówi M. Brzoza.

W pierwszej kolejności z podłączenia skorzystają instytucje publiczne, jednak oferta firmy Gawex Media skierowana jest przede wszystkim do klientów indywidualnych, tak, aby każdy mógł skorzystać z wysokiej jakości Zielonego Internetu oraz być na bieżąco informowany o tym, co się dzieje w jego regionie przede wszystkim za pomocą programu lokalnego TV GAWEX. 

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: