Charytatywny spektakl ''Pomocnicy Świętego Mikołaja''

  • KW
  • 2016-01-25 12:35:47
Charytatywny spektakl ''Pomocnicy Świętego Mikołaja''
  • Foto: TV Gawex

Spektakl ''Pomocnicy Świętego Mikołaja'' odbył się 21 stycznia i było to kolejne wydarzenie o charakterze charytatywnym, zainicjowane przez jedną z członkiń Północnej Izby Gospodarczej, Panią Hannę Mojsiuk. Było ono o tyle wyjątkowe, gdyż w część ról wcielili się członkowie Izby.

Oprócz przedsiębiorców z Północnej Izby Gospodarczej w przedstawieniu udział wzięły także dzieci i młodzież z Mini Studia Poezji i Piosenki prowadzonego przez Panią Ewę Turowską z CK105 w Koszalinie, która również napisała i wyreżyserowała spektakl. Jak podkreślili przedsiębiorcy zrzeszeni w Północnej Izbie Gospodarczej, takie spotkania to połączenie przyjemnego z pożytecznym, gdyż przygotowując ten spektakl robili coś pożytecznego, a przy okazji świetnie się przy tym bawili.

Zdaniem Wiceprezydenta Koszalina, Pana Wojciecha Kasprzyka, wysiłki przedsiębiorców z Północnej Izby Gospodarczej naprawdę się opłaciły i są godne podziwu. O czym może świadczyć publiczność, która bardzo żywo reagowała zarówno w trakcie spektaklu jak i po. Nie zabrakło także owacji na stojąco, którymi uhonorowano wszystkich wykonawców.

Tuż po spektaklu w holu Centrum Kultury 105 była również możliwość wzięcia udziału w loterii fantowej, z której dochód, podobnie jak ze sprzedaży biletów, zostanie przekazany na dzieci z Mini Studia Poezji i Piosenki oraz na operację serca Franka Sobieraja.

Dłuższa relacja z tego wydarzenia już dzisiaj (25.01) w TV GAWEX. Zapraszamy!

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: