UKS Gwda Wielka: 8 medali na turnieju w Lipianach

• 2016-01-25 11:44:29

Uczniowski Klub Sportowy w Gwdzie Wielkiej uczestniczył w Ogólnopolskim Turnieju Badmintona o Puchar Dyrektora ZS w Lipianach. W sobotę, 18 stycznia 2016 na przepięknej hali sportowej w Lipianach spotkało się ponad 70 dzieci w 4 kategoriach wiekowych, z różnych stron Polski.

Nasza ekipa w tym turnieju zdobyła w sumie 2 złote, 4 srebrne i 2 brązowe medale.

Kategoria do lat 9 dziewczynek:

II miejsce wywalczyła Amelia Mycyk, a wśród chłopców miejsce III zdobył Dominik Skowron.

Kategoria dziewcząt 12-13 lat:

I miejsce zajęła Paulina Szczepańska, wśród chłopców II był Mateusz Skowron, a miejsce III zdobył Kuba Tkaczuk.

Kategoria dziewcząt 14-15 lat:

II miejsce wywalczyła Martyna Fiedorowicz, wśród chłopców triumfował Karol Jasionas, a miejsce II przypadło Łukaszowi Jasionas.

Przed nami przygotowania do następnych turniejów, z których najbliższy już za 2 tygodnie w Choszcznie, a pod koniec lutego Turniej Międzynarodowy w Trzcińsko Zdroju - informuje nas Zarząd UKS Gwda Wielka.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!