Poloneza czas zacząć!

  • KW
  • 2016-01-25 09:34:26
Poloneza czas zacząć!
  • Foto: TV Gawex

Sezon studniówkowy w pełni. Za nami kolejny weekend, w trakcie którego bawili się między innymi uczniowie Zespołu Szkół nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej, Liceum w Barwicach oraz Liceum Zespołu Szkół Społecznych STO w Szczecinku.

W piątkowy wieczór (22.01) sto dni do matury zaakcentowali uczniowie Liceum Zespołu Szkół Społecznych STO w Szczecinku, którzy bawili się w Bornem Sulinowie oraz maturzyści z Liceum w Barwicach. W sobotę natomiast (23.01) świętowały kolejne klasy Zespołu Szkół nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Szczecinku. Podobnie jak w przypadku innych studniówek, ich organizatorami są sami uczniowie. To oni zapraszają swoich nauczycieli, kolegów i przyjaciół do wspólnej zabawy. W ten sposób rozpoczyna się wielkie odliczanie do egzaminu maturalnego. Już w najbliższy weekend odbędą się kolejne, studniówkowe zabawy. Tym razem będą bawili się uczniowie ostatnich klas Zespołu Szkół nr 6 im. Stanisława Staszica w Szczecinku, Zespołu Szkół nr 2 im. Księcia Warcisława IV, Zespołu Szkół nr 1 im. KEN oraz I Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Elżbiety.

Zapraszamy do obserwowania naszej strony internetowej i naszego facebooka, gdzie znajdą Państwo galerie zdjęć oraz materiały wideo z wybranych Studniówek. Dodatkowo poniżej prezentujemy link do materiału wideo ze Studniówki Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego w Szczecinku, która odbyła się 9 stycznia.

http://www.gawex.pl/wiadomosci/informacje_wideo/2407/POLONEZA-CZAS-ZACZAC

Galerie Zdjęć studniówka KEN  http://www.gawex.pl/galerie/id/2983/Studniowka-w-Zespole-Szkol-nr-1-im-Komisji-Edukacji-Narodowej-w-Szczecinku2016/1

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: