Zlikwidowano nielegalny punkt automatów do gier na Placu Wolności

  • KW
  • 2016-01-22 14:33:47
Zlikwidowano nielegalny punkt automatów do gier na Placu Wolności
  • Foto: TV Gawex

Od pewnego czasu ulice miast i miasteczek w Polsce zalewa fala małych, nielegalnych punktów z automatami do gier, tzw. jednorękimi bandytami. Także w Szczecinku powstało kilka takich miejsc.

Wczoraj, 21 stycznia, jeden z takich salonów gier w naszym mieście, zlokalizowany na Placu Wolności, został zlikwidowany przez Służbę Celną. Funkcjonariusze Zachodniopomorskiej Służby Celnej prowadzili działania kontrolne, realizując postanowienie prokuratorskie, wspólnie z funkcjonariuszami Straży Granicznej w miejscowości Szczecinek ukierunkowane na zwalczanie nielegalnego hazardu - informuje nas Michał Szadokierski, rzecznik prasowy Służby Celnej w Szczecinie. W wyniku przeprowadzonych działań, stwierdzono nielegalny punkt gier na Placu Wolności w Szczecinku. Znajdowało się tam 5 nielegalnych automatów do gier hazardowych, zgodnie z tzw. ustawą o grach hazardowych - dodaje M. Szadokierski. Ostatecznie maszyny zostały zatrzymane przez Służbę Celną.

Przypomnijmy, w maju ubiegłego roku w Szczecinku także zlikwidowano nielegalny salon z automatami na ulicy Wyszyńskiego. Pisaliśmy o tym w artykule: Służby celne interweniowały na ul. Wyszyńskiego

Komentarze (4)

lol 2016-01-22 17:27

W Szczecinku urodziło się kilkadziesiąt takich miejsc. Celnicy likwiduja takie punkty po czym są one z powrotem tam otwierane. Walka z wiatrakami

xxx 2016-01-22 19:31

Zapraszamy jeszcze na Waryńskiego 2. Ułatwicie pracę nam :)

fajfik 2016-01-22 20:45

uu zostal tylko mu jeden punkt a tam sa kolejne 3 maszyny

Nieznajoma 2016-01-25 10:46

W Barwicach też jest ciekawe czy legalny hehe pewnie nie ,parkuja auta przed samym skrzyżowaniem,ciekawe gdzie policja?jeszcze ciemne szyby że niby nic tam nie ma ludzi glupich robią.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: