Materia kończy trasę koncertową po Polsce i wyrusza na podbój Europy!

  • KW
  • 2016-01-20 10:05:52
Materia kończy trasę koncertową po Polsce i wyrusza na podbój Europy!
  • Foto: SAPiK/ujęcia do teledysku Materii

Szczecinecki zespół Materia kończy swoją trasę koncertową po Polsce ''WE ARE MATERIA'', która rozpoczęła się w połowie października 2015 roku. Koncert wieńczący trasę odbędzie się oczywiście w Szczecinku, 7 lutego. Zaraz po tym zespół wyruszy na kolejną trasę tym razem po Europie.

Materia kończy prawie czteromiesięczną trasę koncertową po Polsce. Zespół przez ten okres odwiedził ponad 40 miejsc w naszym kraju. Ostatni występ w ramach ''WE ARE MATERIA POLAND TOUR'' zaplanowany został oczywiście w naszym mieście. Przewidujemy masę atrakcji, między innymi z całego koncertu powstanie DVD (...) Sala w MDK na Kilińskiego zamieni się w prawdziwą, muzyczną arenę: scena, światła, WYCZESANE nagłośnienie i takie tam - piszą muzycy na Facebooku. Wraz z nimi na szczecineckiej scenie pojawią się trzy zespoły: Mahomut (Koszalin), Quy (Połczyn-Zdrój) oraz Slaves Of Chaos (Piła/Złotów). Koncert odbędzie się 7 lutego 2016 roku.

Po zakończonej trasie w Polsce, czas na kolejne, muzyczne występy. Tym razem Materia wyruszy na podbój Europy! W nadchodzących miesiącach czeka ich więc sporo podróżowania, gdyż muzycy wystąpią blisko 30 razy na koncertach w całej Europie: między innymi we Włoszech, Francji, Czechach, Anglii czy Hiszpanii. 

W poniedziałek, 18 stycznia w kinie Wolność trwały także ostatnie prace nad najnowszym teledyskiem szczecineckiej Materii do piosenki Addictions. Piosenka pochodzi z płyty We Are Materia, która jest właśnie promowana trasą koncertową. Efekty pracy muzyków na scenie szczecineckiego kina poznamy z pewnością niebawem.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: