''To był bardzo dobry rok'' - spotkanie noworoczne u Ligi Kobiet Polskich

  • KW
  • 2016-01-20 07:55:39
''To był bardzo dobry rok'' - spotkanie noworoczne u Ligi Kobiet Polskich
  • Foto: TV Gawex

Tradycyjnie już na początku każdego roku Oddział Powiatowy w Szczecinku Ligii Kobiet Polskich organizuje spotkanie noworoczne, które jest doskonałą okazją do podsumowania minionego roku i podziękowań.

Spotkanie noworoczne odbyło się 19 stycznia w Domu Kolejarza w Szczecinku. Rok 2015 był bardzo dobrym rokiem dla naszego stowarzyszenia. Działo się dużo, dużo nowych pań do nas dołączyło, miałyśmy sporo wyjazdów, a także kontynuowałyśmy terapię tańcem i śpiewem, czyli nasze spotkania taneczne - podsumowała miniony rok Danuta Ziętara, prezes Ligi Kobiet Polskich w Szczecinku. Także w poprzednim roku Danuta Ziętara zwyciężyła w konkursie Lady D, w kategorii "Życie Zawodowe", co była ważnym wydarzeniem w działalności LKP (więcej na ten temat: Danuta Ziętara zwyciężyła w konkursie ''Lady D''! ). To nie tyle statuetka moja, co całej organizacji. Było to na pewno wielkie wyróżnienie dla Ligi Kobiet i wieść o nas poszła "świat" -  dodała Danuta Ziętara.

Wczorajsze spotkanie było doskonałą okazją do spotkania, rozmów, wymiany zdań i snucia planów na kolejne miesiące nowego, 2016 roku. Nie zabrakło również śpiewu kolęd czy pysznego jedzenia. Miłą uroczystość zaszczycił także swoją obecnością Poseł na Sejm RP Radosław Lubczyk, który wręczył wszystkim zebranym paniom różyczki.

Relacja ze spotkania noworocznego Ligi Kobiet Polskich w Szczecinku już dzisiaj (20.01) w serwisie informacyjnym Echa Dnia oraz w czwartkowym (21.01) programie lokalnym. Zapraszamy!

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: