Ogromnie zainteresowanie unijnymi pieniędzmi

  • KW
  • 2016-01-14 15:02:46
Ogromnie zainteresowanie unijnymi pieniędzmi
  • Foto: Marcin Tadzik, Starostwo Powiatowe Szczecinek

Niemal 50 przedstawicieli i przedstawicielek firm sektora produkcji i usług pojawiło się na kolejnym spotkaniu pn.: „Środa z funduszami unijnymi”. Tym razem tematem przewodnim spotkania były fundusze na inwestycje z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego w ramach rozpoczynającej się właśnie nowej perspektywy finansowej.

Prawie 50 osób, bezpośrednio związanych z rozwijającym się biznesem pojawiło się w siedzibie Starostwa Powiatowego w Szczecinku, aby zapoznać się z aktualnymi informacjami o ogłoszonych oraz planowanych na rok 2016 konkursach dla przedsiębiorców, z przeznaczeniem na inwestycje w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020. Głównymi kierunkami, planowanych strumieni funduszy mają być m.in. środki na: zakup maszyn i urządzeń, wartości niematerialnych i prawnych oraz tworzenie nowych miejsc pracy i to właśnie rozmowa na te tematy zdominowała środowe spotkanie. Na spotkaniu omówiony i przeanalizowany został także pokrótce przykładowy wniosek o dofinansowanie projektu w ramach RPO WZP 2014-2020, jaki zobowiązani są złożyć wszyscy, którzy zamierzają ubiegać się o wspomniane środki - informuje rzecznik prasowy Starostwa w Szczecinku, Marcin Tadzik.

Spotkanie prowadzone było przez Specjalistów ds. Funduszy Europejskich Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Szczecinku. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nas na kolejnym spotkaniu dotyczącym funduszy unijnych. Cieszy nas to zainteresowanie i w razie potrzeby jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w szczecineckim LPI - mówiła Małgorzata Kucharska-Kazirod, liderka LPI Szczecinek.

Szczegółowe informacje o zakresie działalności punktu znajdziecie Państwo na stronie internetowej Starostwa Szczecineckiego.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: