Ślisko na drogach. Pojazd dostawczy wpadł do rowu

  • KW
  • 2016-01-13 11:03:04
Ślisko na drogach. Pojazd dostawczy wpadł do rowu
  • Foto: TV Gawex

Ponownie na drogach naszego powiatu panują trudne warunki drogowe. Przekonali się o tym kierowcy samochodów ciężarowych, którzy w Białym Borze nie mogli podjechać pod wzniesienie oraz kierowca samochodu dostawczego, który w Parsęcku stracił panowanie nad pojazdem i wpadł do rowu.

Do zdarzenia doszło dzisiaj (13.01) w godzinach przedpołudniowych w miejscowości Parsęcko. Kierowca pojazdu dostawczego marki Mercedes poprzez śliską nawierzchnię stracił panowanie nad samochodem, wpadł do rowu i zatrzymał się na boku. Na chwilę obecną, na miejscu zdarzenia jest policja, która kieruje ruchem. Podjęto także próby wyciągnięcia pojazdu z rowu, jednakże przy obecnych warunkach atmosferycznych nie było to możliwe. Na miejsce niebawem powinien przybyć cięższy sprzęt, który ponownie podejmie próbę wyciągnięcia mercedesa z rowu.

W związku z tym apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach. Pamiętajmy, że w takich warunkach atmosferycznych droga hamowania się wydłuża. Zachowajmy także odpowiednią do stanu nawierzchni prędkość poruszania się.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: