Briefing prasowy Renaty Rak, kandydatki do Rady Miasta Szczecinek

  • KW
  • 2016-01-12 19:32:35
Briefing prasowy Renaty Rak, kandydatki do Rady Miasta Szczecinek
  • Foto: TV Gawex

We wtorek, 12 stycznia, w Szczecinku odbył się briefing prasowy, podczas którego Renata Rak, kandydatka do Rady Miasta Szczecinek, zaprezentowała się mediom. Przypomnijmy, 31 stycznia odbędą się w naszym mieście wybory uzupełniające, które wyłonią następcę Małgorzaty Golińskiej, Posłanki na Sejm RP, w szczecineckiej radzie.

W ubiegłym roku otrzymałam duże poparcie od mieszkańców, wyborców i to oni zmotywowali mnie do ponownego kandydowania - rozpoczęła swoje przemówienie Renata Rak, kandydatka do Rady Miasta Szczecinek z okręgu wyborczego nr 2. W ostatnich wyborach samorządowych w tym właśnie okręgu najwięcej głosów otrzymała Małgorzata Golińska, a zaraz za nią uplasowała się właśnie Renata Rak. Z tego miejsca gratuluję jej wyniku wyborczego i mam nadzieję, że na jej miejsce do Rady Miasta wejdzie także kobieta - mówiła R. Rak.

Jak zaznacza kandydatka, okręg numer 2 jest jej bardzo bliski gdyż na Osiedlu Trzesieka, w radzie osiedla, pełni ona funkcję wiceprzewodniczącej. Tam realizujemy drobne przedsięwzięcia potrzebne mieszkańcom. Priorytetem jest połączenie Trzesieki z pozostałą częścią miasta, poprawienie oświetlenia, chodniki. Natomiast Osiedle Zachód znam bardzo dobrze, tu spędziłam swoje dzieciństwo i tu się wychowywałam - powiedziała Renata Rak. Podczas swojego wystąpienia nadmieniła ona także, że doskonale zna potrzeby mieszkańców oraz stawia na dobrą współpracę z radnymi i spółdzielniami mieszkaniowymi. Ta dobra współpraca gwarantuje inwestycje, które są dla osiedli bardzo potrzebne - dodała.

Przypomnijmy, wybory uzupełniające dla okręgu nr 2 odbędą się 31 stycznia 2016 roku. Wezmą w nich udział kandydaci:

  •     KWW Razem dla Szczecinka - kandydat Paweł Rybak,
  •     KWW Łączy nas Miasto - kandydatka Renata Urszula Rak,
  •     KWW Nowoczesna Ryszarda Petru, z ramienia którego kandydatem jest Michał Ponichtera,
  •     KWW Porozumienie Samorządowe Powiatu Szczecineckiego - kandydat Dariusz Jan Siubdzia.

Relacja z briefingu już w środę (13.01) w serwisie informacyjnym Echa Dnia. Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: